REKLAMA

Osiedle Rabatki w Bydgoszczy – co ma wspólnego z żoną Gorbaczowa? – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE

2021-06-25 08:03
publikacja
2021-06-25 08:03

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W czterdziestym siódmym odcinku rozmawiamy o historii nieruchomości na terenie której powstaje najnowszy projekt deweloperski Grupy – osiedle Rabatki.

W 47 odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiamy o nieruchomościach z historią, biorąc pod lupę tereny urokliwie zlokalizowane nad Kanałem Bydgoskim, na których obecnie sektor deweloperski Grupy buduje swoją najnowszą inwestycję mieszkaniową – Osiedle Rabatki. Jak ziemie te łączyły się z historią rodzin Jerzy i Pawlaków oraz co z nimi wspólnego ma żona Gorbaczowa? O tym w najnowszym odcinku, który szczególnie ciekawy będzie dla mieszkańców Bydgoszczy, pasjonatów lokalnej historii oraz poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania w tym mieście.

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym siódmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy oraz Mikołaj Jerzy, a ich gościem specjalnym jest Karol Pawlak, właściciel firmy Vitroflora – największego producenta sadzonek roślin w Polsce, a także wieloletni akcjonariusz i sympatyk Grupy Kapitałowej IMMOBILE, związany z terenem na bydgoskim Okolu, gdzie obecnie powstaje osiedle mieszkaniowe Rabatki.

Tematy odcinka:
0:00 Historia terenów przy Kanale Bydgoskim
9:21 Karol Pawlak na Czarnej Drodze
24:55 Rabatki – wymarzone miejsce od życia

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.

Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:

SoundcloudSpotifyGoogle Podcasts

Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.

Źródło:GK Immobile - wpisy z bloga
Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki