REKLAMA

Orange Navi: nawigacja lokalna

2010-08-21 08:00
publikacja
2010-08-21 08:00
Nawigacja samochodowa, rowerowa czy piesza to już codzienność. Jednak nawigacja po terenie festiwalu to absolutna nowość. Program stworzyły wspólnie Orange Labs i Nokia z myślą o uczestnikach Orange Warsaw Festival.

Odnalezienie własnego sektora, punktu gastronomicznego czy ustalenie kto aktualnie gra na scenie to istotne i użyteczne informacje dla każdego uczestnika koncertu.

orange naviPo zainstalowaniu Orange Navi, dzięki trybowi „live info" w telefonie na bieżąco można śledzić przebieg festiwalu. Pojawiające się na ekranie informacje odzwierciedlają to, co aktualnie dzieje się na scenie. Aplikacja jest też kompendium wiedzy o festiwalowych gwiazdach. Dzięki wbudowanej mapce umożliwia ona szybkie dotarcie do wybranych miejsc, m.in. do strefy Orange i strefy Nokia. Dodatkowo w każdej chwili można sprawdzić godzinowy plan występów poszczególnych gwiazd.

Orange Navi to także możliwość łatwiejszego i tym samym szybszego komunikowania się ze znajomymi, z którymi wybierzemy się na festiwal. Aplikacja jest zintegrowana z Twitterem oraz Facebookiem, po podaniu swojego loginu i hasła w prosty sposób możemy podzielić się swoimi opiniami z koncertów z przyjaciółmi.

Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników większości dostępnych telefonów komórkowych. By z niej skorzystać, należy wysłać darmowy SMS o treści FESTIWAL pod numer 8009.

Wersje Orange Navi na dotykowe modele Nokia (5230, 5800 XpressMusic, 5530 XpressMusic, N97 i N97mini) dodatkowo obsługują technologię wzbogaconej rzeczywistości (Augmented Reality). Dzięki temu użytkownik otrzymuje możliwość oglądania festiwalu poprzez nałożenie treści bezpośrednio na obserwowany świat! Jest to pierwsze tego typu wdrożenie technologii AR w Polsce.erka
Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~michal
rzeczywiście dość oryginalne wykorzystanie usługi nawigacyjnej.
Tylko jak to się przedstawia cenowo?
Czy można wykupić jakiś kilkudniowy pakiet, jak to jest zrobione przy
tradycyjnej nawigacji w Orange?

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki