REKLAMA

Oman nowym kierunkiem lotów z portu we Wrocławiu

2016-08-23 11:03
publikacja
2016-08-23 11:03

Biura podróży od jesieni zaoferują polskim klientom nowy kierunek turystyczny – Oman. Loty do tego kraju uruchomi port lotniczy we Wrocławiu. Nowe połączenie wystartuje 2 listopada.

fot. / / YAY Foto

Oman leży w północno-wschodniej części Półwyspu Arabskiego, graniczy z Arabią Saudyjską, Jemenem i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Znajduje się nad Morzem Arabskim – częścią Oceanu Indyjskiego.

Oman to kierunek, który do tej pory był mało popularny nad Wisłą. A kraj ten leży nad jednym z najcieplejszych mórz świata. Salala, drugie co do wielkości państwo Omanu, do którego loty oferuje wrocławskie lotnisko, jest znany z 3 tys. km szerokich piaszczystych plaż, czystego morza i skalistych gór.

Jak czytamy na stronie wroclaw.pl, czarterowe połączenie z Omanem ruszy z wrocławskiego lotniska 2 listopada. Wycieczki all inclusive do Omanu ma w swojej ofercie biuro podróży Itaka. Ich ceny zaczynają się od 3430 zł.

Inną nowością na lotnisku we Wrocławiu w sezonie zimowym będą cztery niskokosztowe loty. Liniami Ryanair ze stolicy Dolnego Śląska polecimy do Belfastu, Manchesteru i Newcastle, zaś Wizz Airem - do Kijowa.

Źródło:
Tematy
0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

Komentarze (11)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Andy
Oman jest pieknymmi bardzo bezpiecznym kraje. Rzadzi szejk dyktator, ktory na poczatku lat 70-tych wygnal swojego ojca. Jest zamordyzm, nie ma za duzo surowcow, wiec 'arabska wiosna' raczej mu nie grozi. Polecam bo warto odwiedzic, i nie jest drogo. A niedlugo w hotelach zaroi sie od naszych kelnerek ubranych w dyskretne nikaby.
~byłem_w_Maskacie200
Ogólnie nic tam nie ma wartego zobaczenia. Biurowce, pustynia, kamieniste, suche góry, trochę drogich plaż, średni zamordyzm (dużo mniejszy niż w KSA, większy niż w ZAE). Upał nie do zniesienia. Nic ciekawego do zwiedzania, poza kilkoma meczetami i kościołami, ale też w sumie nie specjalne.
~Anonimus
Polskie modelki mają kolejną destynację... dziewczyny mają rwanie juź nie tylko dubaj... kto normalny nie licząc specjalistek dla szejkow i po co lata do omanu ja się pytam???
~Dyktator_Kaczyński
Bardzo dobra wiadomość. Fantastyczny pod względem turystycznym kraj, chętnie go obejrzę. A Kaczka i pozostałe marionetki wyślemy na wojnę do Donbasu niech tam zginą i cały kraj odetchnie z ulgą.
~StanRS
Z tych połączeń będą korzystały najczęściej polskojęzyczne niunie w "zawodach" modelki, pielęgniarki, masażystki itd., w nadziei że upolują sobie jakiegoś arabskiego szejka i nie będą musiały nic do końca życia robić. A ich koleżanki w Polin będą im zazdrościły.
~ed
Agata D. poleci, bo już ma dosyć Andrzejka.
~abc
Czy mogę poleciecieć tam z żoną bez burki ?

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki