Od dziś akcja "Weekend za pół ceny"

Od dziś można skorzystać z wybranych ofert turystycznych za pół ceny. Rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Polska zobacz więcej. Weekend za pól ceny". Ponad 560 wybranych hoteli, pensjonatów, muzeów i restauracji przygotowało na ten weekend specjalne zniżki.

(fot. Łukasz Dejnarowicz / FORUM)

Akcja ma na celu zachęcenie do odkrywania turystycznych walorów Polski i do wyjazdów i do wyjazdów nie tylko w okresie wakacyjnym - wyjaśnia prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. Chodzi o pokazanie potencjału turystycznego naszego kraju, ponieważ wielu rodaków nadal nie zna bogatej oferty Polski. Organizatorzy chcą także nakłonić do wypoczynku poza głównym sezonem i do wyjazdów krótkoterminowych.

Robert Andrzejczyk podkreśla, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem i zachęca do skorzystania z jesiennej oferty. Przypomina, że w poprzedniej akcji skorzystało z niej ponad 70 tysięcy osób i ma nadzieję, że ze względu na rekordową ilość partnerów, tym razem skorzysta z niej ponad 100 tysięcy osób. Pełną listę ofert i możliwość rezerwacji można sprawdzić w na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

Zniżki zgłoszone przez partnerów akcji obowiązują od dziś od godziny 17:00 do końca niedzieli (8 października), w zależności od godzin pracy obiektu. Niektórzy partnerzy oferują też możliwość zakupu usługi na inny wybrany termin, ściśle określony w ofercie, pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach 6- 8 października.

Najwięcej ofert wpłynęło w tym roku z województw małopolskiego i pomorskiego. Organizatorami akcji są: Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Agata Woźniak/dabr

Źródło: IAR
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl