Obuwie rosnące wraz z dzieckiem już w sklepach!

Amerykański producent obuwia i odzieży sportowej wprowadził na rynek rewolucyjny produkt. Ułatwi on życie rodzicom, którzy kilkukrotnie w ciągu roku, skazani są na ponoszenie wydatków na obuwie dla ich dorastających dzieci. Rodzice mają teraz szansę nabycia obuwia rosnącego razem z ich dzieckiem. Zostało ono nazwane dosyć nietypowo „Max, der Wurm”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza buta-dżdżownicę o imieniu Max.

Produkt w pierwszej kolejności trafił na rynki niemieckie. Od tygodnia niemieccy konsumenci mogą zatem kupić buty dorastające razem z ich pociechami. Specjalny panel umieszczony jest w podeszwie, pomiędzy dużym palcem stopy a piętą. Jedno naciśnięcie srebrnego guziczka powoduje, że panel wydłuża się i tym sposobem dopasowywuje się do długości stopy dziecka. Jest to olbrzymia ulga dla rodziców, którzy jak dotąd zmuszeni byli do kupowania niezliczonej liczby nowych par butów.

Bernadette Lingg – rzecznik amerykańskiej firmy sportowej K2 Inc. – wyjaśnia, że powodem wyboru Niemiec na miejsce ekspansji był fakt, iż tamtejsi klienci chętnie korzystają z wszelkiego rodzaju promocji i przecen. Niemiecki rynek obuwia wydaje się być również niezbyt korzystny dla konsumentów ze względu na fakt, iż większość tamtejszych butów pochodzi z importu, a ich cena pozostawia wiele do życzenia. Z tego względu większość Niemców zanim podejmie decyzję o kupnie, najpierw dwa razy się zastanawia. Na to też liczą producenci Maxa –dżdżownicy. Główny atut nowego obuwia to bowiem funkcjonalność i duża oszczędność pieniędzy, będąca znaczną ulga dla domowego budżetu.

A.P.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne