OS3 multimedia dla Libresse

OS3 multimedia dla Libresse


OS3 multimedia, na zlecenie firmy Libresse, przygotowało serwis internetowy skierowany dla dziewcząt. Wyróżnia go program lojalnościowy stworzony specjalnie dla młodych internautek.

Serwis ma charakter nie tylko handlowy ale i informacyjno-edukacyjny. W serwisie Libresse.pl dziewczyny mogą znaleźć informacje na temat dojrzewania. Mogą również zapytać o poradę pielęgniarkę, porozmawiać z innymi dziewczynami, zapytać o zdanie chłopców, wziąć udział w konkursach. Serwis skierowany jest do dziewcząt w wieku od 12 do 17 lat.

Porad młodym internautkom udziela dyplomowana pielęgniarka, położna roku z Rybnika. Jeśli sprawa tego wymaga kieruję dziewczyny do specjalistów. Wkrótce również trener fitnessu. udzielał będzie wskazówek, jak zadbać o swoją figurę.

"Osoby udzielające rad to zatrudnieni przez nas specjaliści, którzy raz w tygodniu przychodzą do naszej firmy, czytają maile i odpowiadają na nie" - mówi Tomasz Pruszczyński z OS3 multimedia.

Dodatkowymi atrakcjami serwisu są kartki wirtualne oraz możliwość otrzymywania newslettera z informacjami o konkursach i promocjach.

Do końca kwietnia serwer serwisu Libresse przeniesiony zostanie ze Szwecji do siedziby OS3 multimedia w Rybniku. To spowoduje szybszą transmisję danych.

OS3 multimedia wykonało ponad 150 projektów (serwisów internetowych i prezentacji multimedialnych) dla ponad 100 klientów. Wśród nich znaleźli się: Bank Handlowy, Fundacja Ballantine's, Media i Marketing Polska, Peugeot Polska i Biuro Reklamy TVP SA.

+ Libresse.pl
+ OS3
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.