OKI MC860 rozwiązanie na niepewne czasy

OKI MC860 to łatwe w obsłudze wielofunkcyjne rozwiązanie dla małych i średnich firm, którego wielkość odpowiada przeciętnej drukarce formatu A4, a co najważniejsze zapewnia tanie wydruki A4 i A3.

W czasach spowolnienia gospodarczego firmy dokładnie analizują koszty, ale jednocześnie nie mogą pozwolić sobie na rezygnację z podstawowego wyposażenia jakim jest drukarka. Chcąc zachować równowagę pomiędzy ograniczaniem wydatków a realizowaniem najważniejszych potrzeb można zainwestować w rozwiązanie "In-House Printing". Zakup MC860 pozwoli na ograniczenie kosztów wydruków zlecanych na zewnątrz.

MC860 zostało dostosowane do potrzeb różnych odbiorców – jest dostępne w wersjach nabiurkowej oraz rozbudowanej o dodatkowe podajniki i szafkę. Oferując wydruki w formacie A3 i A4, urządzenie to ma rozmiary i cenę, które czynią go konkurencyjnym dla tradycyjnych MFP formatu A3. Co ważne będzie dostępne również w leasingu co pozwoli racjonalnie rozłożyć  koszty użytkowania.

Ułatwienie w codziennej pracy

MC860 jest wielozadaniowym urządzeniem wielofunkcyjnym, które poza realną oszczędnością wydatków, pozwala na jednoczesne wykonywanie kilku zadań. Skanowanie lub kopiowanie w trakcie wykonywania wydruków znacząco usprawnia pracę i nie blokuje przepływu pracy dla większej ilości zadań. Standardowo urządzenie posiada moduł druku dwustronnego (dupleks), co pozwala ograniczyć ilość zużywanego papieru, oraz kartę sieciową ułatwiającą pracę większej ilości użytkowników.

Dzięki wykorzystaniu wielopoziomowej technologii druku ProQ2400, jednoprzebiegowej technologii LED oraz tonerom High Definition, MC860 będzie odpowiednim rozwiązaniem nie tylko dla użytkowników biznesowych, ale również dla poligrafii.

Wydruk zabezpieczony hasłem

Drukarka "korytarzowa" stojąca z dala od stanowiska pracy często nie zapewnia  poufności wydruków. Dlatego też niezwykle pożyteczna jest funkcja zabezpieczania wydruku za pomocą własnego numeru PIN. Użytkownik uruchamiając wydruk na swoim komputerze podaje PIN, co powoduje że drukowanie rozpocznie się dopiero wówczas gdy zostanie on wprowadzony na panelu sterującym. Oczywiście nie blokuje to pracy innych osób, gdyż dokument zapisywany jest tymczasowo na dysku.

Urządzenie MC860 jest dostępne w następujących konfiguracjach:

  • MC860dn – z modułem druku dwustronnego, kartą sieciową
  • MC860cdtn – z wysoką szafką, modułem druku dwustronnego, kartą sieciową i drugim podajnikiem papieru
  • MC860cdxn – z niską szafką, modułem druku dwustronnego, kartą sieciową i dwoma dodatkowymi podajnikami papieru

Podstawowe cechy i funkcje OKI MC860

  • Szybkość druku i kopiowania A4: do 26 str./min. w kolorze i do 34 str./min. w czerni
  • Szybkość druku i kopiowania A3: do 15 str./min. w kolorze i do 17 str./min. w czerni,
  • Maksymalna pojemność podajników: do 1460 arkuszy o gramaturze 80 g/m2
  • Obsługiwane formaty: od A6 do A3 o gramaturze od 64 do 200 g/m2, bannery do 120 cm długości.
  • Łatwy w obsłudze 14,5 cm panel dotykowy o rozdzielczości G-VGA
  • MC860 jest dostępna od stycznia 2009 r. w sugerowanej cenie od 12 250 PLN netto

Robert Kamiński

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Maczek

Ekstra sprzęt do średniej firmy jak moja. Nie żałuję wydanych pieniążków na to urządzenie bo jest bardzo wydajne a zarazem niezawodne jak pozostałe drukarki OKI:)

!
Polecane
Najnowsze
Popularne