OKI MC560: wszechstronność i wydajność

OKI Printing Solutions, zwłaszcza w czasie spowolnienia gospodarczego, pozostaje bardzo czujne na wiadomości z rynku i stara się wyjątkowo szybko reagować na zmieniające się potrzeby swoich klientów. Dowodem jest OKI MC560 wielozadaniowe urządzenie drukujące o zwiększonej pojemności kartridży zapewniające wydajność i niski całkowity koszt użytkowania urządzenia.

OKI MC560 – urządzenie wielofunkcyjne dla małych grup roboczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem drukującym, skanującym, kopiującym i faksującym z szybkością 32 czarno-białych i 20 kolorowych stron na minutę. Zapewnia przy tym dobrą jakość, a jednocześnie jest ekonomiczne i efektywne.

Dodatkowa kaseta na papier zwiększająca pojemność drukarki do 930 stron, ekonomiczny moduł druku dwustronnego (w modelu MC560dn – w wyposażeniu standardowym)i dodatkowa pamięć to akcesoria opcjonalne. Po ich dodaniu MC560 jest w stanie całkowicie zaspokajać wciąż zmieniające się i rosnące potrzeby.

Dodatkowo MC560 posiada unikatowe oprogramowanie, które zapewnia większą wydajność i lepszą kontrolę nad drukiem.

MC560, którego zadaniem jest zastąpienie urządzenia C5550 MFP, uzupełnia portfolio wielofunkcyjnych urządzeń OKI. Dodatkowymi korzyściami oferowanymi przez nowy produkt jest obniżony całkowity koszt użytkowania MC560, co jest szczególnie istotne dla mniejszych firm i niewielkich grup roboczych.

Podobnie do swego poprzednika, urządzenie MC560 zapewnia wysoką jakość wydruków kolorowych i czarno-białych oraz niskie koszty kopiowania, które pozwalają firmie samodzielnie realizować zadania i oszczędzać koszty zleceniobiorców zewnętrznych.

- Mimo, a może właśnie ze względu na obecną sytuację ekonomiczną, małe i średnie firmy coraz częściej widzą potrzebę zaznaczenia swojej obecności na rynku, a jednocześnie zdają sobie sprawę z efektywnego zarządzania kosztami. MC560 jest urządzeniem, które wesprze je w realizacji obu tych czynników, powiedział Tomasz Ziędalski, Product Marketing Manager OKI Printing Solutions w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Urządzenie MC560 będzie dostępne w następujących konfiguracjach:
  • MC560dn – z modułem druku dwustronnego, kartą sieciową
  • MC560n z kartą sieciową

Istotnymi zaletami MC560 są:

  • szybkość wydruku: 20 str/min. w kolorze oraz 32 str/min w czerni,
  • moduł pracy w sieci w standardzie
  • wielopoziomowa technologia ProQ2400 oraz rozdzielczość wydruku 1200 x 600 dpi
  • wykorzystanie wysokowydajnych materiałów eksploatacyjnych: kartridże o wydajności 6000 stron w kolorze oraz 8000 stron w czerni
  • opcja druku obustronnego (duplex), drugiego podajnika, dodatkowej pamięci, zastosowania dysku twardego
  • możliwość integracji z systemami IT funkcjonującymi w firmie dzięki protokołowi usług katalogowych LDAP

Sugerowana cena urządzenia wynosi od 4210 zł netto.

Serwis prasowy/eRKa

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne