Nowy sposób na cykliczne doładowanie telefonu Simplus w Pekao24

Simplus udostępnił usługę cyklicznego doładowania konta i dodatkowo promuje usługę 20% bonusem. Promocja „Simplus promuje doładowania cykliczne” trwa do 22 kwietnia 2008 roku.
Klienci Banku Pekao SA, którzy uruchomią w okresie promocji zasilenie cykliczne lub mają je już zdefiniowane otrzymają dodatkowy bonus do dowolnego wykorzystania.

Wielkość bonusu to 20% od kwoty złożonego zlecenia przelewu na poczet zasilenia konta Simplus, z przedziału 30 – 99 PLN. Bonus dodawany jest do trzech pierwszych zasileń danego konta Simplus dokonanych na podstawie zlecenia przelewu.

Jeden użytkownik Simplus może skorzystać z promocji tylko raz co oznacza, iż otrzyma trzy bonusy do trzech pierwszych zasileń konta w ramach zlecenia usługi zasilenia cyklicznego.

Simplus jest kolejnym operatorem, który oferuje doładowywania telefonu w Banku Pekao SA.

Promocja wprowadzonej usługi cyklicznego doładowania w Pekao SA jest nowością. Umożliwia ona nie tylko otrzymanie dodatkowych kwot przy realizacji doładowania, ale także w znaczący sposób ułatwia korzystanie z telefonu. Eliminuje konieczność sprawdzania salda, ważności konta i pamiętania o zasileniu.

Doładowania promocyjne będą realizowane tylko w okresie trwania promocji, maksymalnie w ciągu 24h od doładowania konta.

Obsługa transakcji doładowania i promocji realizowana jest przez Blue Media.

Blue Media / www.prnews.pl
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne