Nowy serwis WWW firmy IMPAQ

Nowy serwis WWW firmy IMPAQ


opr. Łukasz Jonak

W połowie maja wystartował nowy serwis WWW firmy IMPAQ - www.impaq.pl. Cele serwisu to wzmocnienie marki IMPAQ na polskim rynku, prezentacja IMPAQ jako firmy nowocześnie zarządzanej, aspirującej do miana lidera w dziedzinie rozwiązań informatycznych dla wybranych sektorów gospodarki. Serwis prezentuje oferowane rozwiązania biznesowe oparte o technologię informatyczną w sposób adekwatny do wymagań grupy docelowej, którą stanowi kadra zarządzająca średniego i wyższego szczebla przedsiębiorstw z sektora finansowego, energetycznego i telekomunikacyjnego.

Dodatkowo serwis ma wspierać wizerunek IMPAQ jako firmy konsekwentnie inwestującej w kapitał ludzki i skutecznie budującej zintegrowany zespół pracowniczy. Serwis zawiera dział poświęcony sprawom pracowniczym, w którym można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, poznać ścieżki kariery w firmie oraz przesłać aplikację o pracę korzystając z interaktywnego formularza.

Atrakcją serwisu ma być Biblioteka Wiedzy, gdzie publikowane są materiały przygotowane przez specjalistów firmy IMPAQ. Informacja w jaki sposób uzyskać dostęp do Biblioteki Wiedzy znajduje się na stronie WWW. Ten dział serwisu będzie systematycznie rozbudowywany.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.