REKLAMA

Nowy prezes Gerlinga

2002-12-16 16:43
publikacja
2002-12-16 16:43
Od 6 stycznia 2003 roku obowiązki prezesa zarządu Gerling Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA będzie pełnił William B. Havaris. Tym samym zarząd Gerlinga Życie powróci do trzyosobowego składu. Funkcje wiceprezesów zarządu pełnić będą niezmiennie Ryszard Z. Karpowicz oraz Norbert Rawa.

William B. Havaris, z pochodzenia Grek, ukończył studia ekonomiczne w Kanadzie, tam też rozpoczął karierę zawodową podejmując pracę w jednym z największych towarzystw życiowych na rynku – Canada Life. Już po dwóch latach dołączył do prestiżowego Million Dollar Round Table – uzyskując ponad 2 miliony dolarów składki.

Autor szeregu publikacji z dziedziny ubezpieczeń życiowych, jest również uznanym szkoleniowcem, przygotowującym do pracy na rynku ubezpieczeniowym zarówno agentów, jak i wysokiej klasy menedżerów i dyrektorów sprzedaży.

Pokonał kolejne szczeble kariery zawodowej: od agenta ubezpieczeniowego, przez menedżera, dyrektora, aż do stanowiska prezesa zarządu. Będąc uznanym autorytetem na rynku ubezpieczeniowym, zajmował się również polityką, pełniąc z ramienia partii liberalnej Kanady stanowisko doradcy Premiera Johna Turnera.
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki