REKLAMA

Nowy mBank ruszy na początku 2013 roku

2012-10-25 14:42
publikacja
2012-10-25 14:42

BRE Bank planuje uruchomić nową platformę mBanku w I kwartale 2013 roku, a w III kwartale 2013 roku zaprezentuje jego nowe funkcjonalności - poinformował PAP Michał Panowicz dyrektor w BRE Banku.

"Trwają prace nad nową platformą. Pierwszą falę funkcjonalności zaprezentujemy w I kwartale 2013 roku, a kolejne funkcjonalności pojawią się w III kwartale" - powiedział w czwartek Panowicz, szef projektu nowy mBank.

Bank planował wcześniej, że na ten projekt wyda około 100 mln zł.

"Środki, które planujemy wydać to łączna kwota wydatków do III kwartału 2013 roku" - powiedział Panowicz.

»Powstanie nowy mBank, najnowocześniejszy bank na świecie

W marcu 2012 roku prezes BRE Banku informował, że nowy mBank zostanie uruchomiony do końca 2012 roku.

BRE informował wcześniej, że w nowym mBanku wprowadzony będzie między innymi manager finansowy, video-chat, platforma będzie zintegrowana z serwisem Facebook.

»Bank Przyszłości: Nowe technologie dla klientów czy dla banków? [retransmisja]

Pod koniec czerwca 2012 roku BRE Bank miał w sumie 3,96 mln klientów detalicznych, podczas gdy pod koniec I kwartału 2012 roku 3,95 mln.(PAP)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Komentarze (10)

dodaj komentarz
~Andrzej
Niech wpierw poprawia ofertę bo klienci coraz bardziej ograniczają korzystanie z ich usług, konkurencja zczyna bić mBank. Lokaty do niczego żadnych dodatków, kredyty drogie, płatne bankomaty...
~antyreżim
czy już nic nie może być wolne od tej żydowskiej globalnej przybudówki inwigilującej wszystkich? FACEBOOK - precz!!!
~hm
manager finansowy, video-chat, platforma będzie zintegrowana z serwisem Facebook
same "niezbędne" rzeczy
~autor
najgorszy jest BZWBK - kradnie z każdego konta do którego nie ma w miesiącu wpłaty powyżej 1000zł aż 6 złotych zamiast dać odsetki :/ koszmar
gorąco niepolecam ale zapewne zaraz się odezwą obrońcy co to uważają że to super, bo ludzie lubią jak się ich okrada
~psiak
Mam konta w 6 bankach, z czego korzystam z 4 i każdy w czym innym dobry.
- Getin ma karte z paypassem z brakiem prowizji za wyplaty i dosc atrakcyjne lokaty pod reka.
- sync ma cashback 5% i przelewy natychmiastowe
- polbank jest absolutnie najgorszym bankiem jaki w zyciu widzialem, ale mam w nim tani kredyt i do tego starcza
Mam konta w 6 bankach, z czego korzystam z 4 i każdy w czym innym dobry.
- Getin ma karte z paypassem z brakiem prowizji za wyplaty i dosc atrakcyjne lokaty pod reka.
- sync ma cashback 5% i przelewy natychmiastowe
- polbank jest absolutnie najgorszym bankiem jaki w zyciu widzialem, ale mam w nim tani kredyt i do tego starcza - do niczego innego sie nie nadaje
- mbank zas ma funkcjonalny serwis transakcyjny, fundusze i emaklera

Wyjezdzajac za granice sprawdzam tez gdzie bede mial najtaniej korzystac z platnosci karta a gdzie wyplacajac gotowke z bankomatu i tez jest dobrze.

mbank nie ma konkurencyjnej oferty jesli chodzi o lokaty, bajery facebookwe, ale jest bardzo dobrym bankiem i krytykowanie ich uwazam za nieuzasadnione, szczegolnie, ze potrafia jak nikt prowadzic swoja obecnosc na facebooku.

uwaga jedna: Menedzer finansow nie nada sie nikomu, kto optymalizuje oferty bankow i prowadzi wiele kont; taki menedzer jednak wymaga by miec caly ruch w jednym banku. No i klasyfikacje w kazdym zawsze zrobia zle...
~Joanna
ja właśnie zmieniłam ten bank na inny taki który mi płaci za to że mam tam kase. mam konto w millenium bo tam zwracają mi 3% za zakupy w markecie i stacji paliw przy wplywach minimum 1000 zł i alior sync bo tam zwracają 5% za zakupy internetowe. Pozostają jeszcze rachunki...ale oferta credit agricole jest nie do przyjęcia.No i karta ja właśnie zmieniłam ten bank na inny taki który mi płaci za to że mam tam kase. mam konto w millenium bo tam zwracają mi 3% za zakupy w markecie i stacji paliw przy wplywach minimum 1000 zł i alior sync bo tam zwracają 5% za zakupy internetowe. Pozostają jeszcze rachunki...ale oferta credit agricole jest nie do przyjęcia.No i karta kredytowa ale chyba najlepsza ofertę tzn. za darmo z niskim pułapem ilości zrealizowanych transakcji jest w eurobanku. Tyle tylko że moneyback jest bardzo niski. jak mbank zacznie placić za to że mam tam konto to wróce.
~Przyszły były klient
>> platforma będzie zintegrowana z serwisem Facebook

Czas na zmianę banku.
~precz z mbankiem
dokładnie. czas wymienić bank bo najwyraźniej robi sobie jaja z klientów. :/ jeszcze upubliczni nasze numery kont salta itp. masa reklam tandeta. obsługa zerowa, konsultantów często brak w czacie zwykłym. do tej pory emakler nie działa poprawnie i sprawnie. ciągle się wiesza, wciąż wylogowuje, traci jakieś autentykacje. koszmar. dokładnie. czas wymienić bank bo najwyraźniej robi sobie jaja z klientów. :/ jeszcze upubliczni nasze numery kont salta itp. masa reklam tandeta. obsługa zerowa, konsultantów często brak w czacie zwykłym. do tej pory emakler nie działa poprawnie i sprawnie. ciągle się wiesza, wciąż wylogowuje, traci jakieś autentykacje. koszmar. TKO się nie wyłącza. a nowe chcą wprowadzać. inne banki mają już dawno pełne funkconalności. wykresy online. a tu nic. zero. i same problemy. do tego nawet nie ma napisane kto jest prezesem jest tylkO UWAGA: SKRYTKA POCZTOWA :/ a wszyscy starsi już dawno wiedzą o co chodzi. to jest piramida finansowa jak amber gold zamknie działalność pewnego dnia i więcej jej nie zobaczymy. wielkich pieniędzy tu nie można ładować bo stracisz wszystko
~Ekonom. odpowiada ~precz z mbankiem
Od półtora roku korzystam z emaklera i nigdy problemów nie miałem; do braku wykresów ciężko mi się odnieść, bo wykres online w sytuacji, gdzie kilka transakcji na miesiąc zawieram, to jest mi zbędny - nie lepiej bawić się na jakiejś platformie inwestycyjnej, gdzie dostęp online, a wykres razem ze wskaźnikami sobie zrobisz, zamiast Od półtora roku korzystam z emaklera i nigdy problemów nie miałem; do braku wykresów ciężko mi się odnieść, bo wykres online w sytuacji, gdzie kilka transakcji na miesiąc zawieram, to jest mi zbędny - nie lepiej bawić się na jakiejś platformie inwestycyjnej, gdzie dostęp online, a wykres razem ze wskaźnikami sobie zrobisz, zamiast na siłę czekanie na kody sms? Bo tego akurat mBank nie oferuje takiego cuda (chyba, że DM BRE ma, ale ich oferty nie znam).
~Ja
Może niech lepiej uatrakcyjnią swoją ofertę lokat

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki