Noworoczne nowości Motoroli

Motorola na międzynarodowych targach elektroniki Consumer Electronics Show 2007 (CES) w Las Vegas zaprezentowała najnowocześniejsze urządzenia tworzące platformę muzyczną – produkty i akcesoria, które łączą pasję z użytecznością i relaksem oraz usługi dedykowane telefonom komórkowym, ułatwiające dostęp do muzyki.

Wybrane nowości:

- MOTOMING – stylowy i elegancki z 1GB wymiennej pamięci. Dzięki dużemu wyświetlaczowi chronionemu przeźroczystą klapką, odtwarzaczowi RealPlayer® obsługującemu wiele formatów audio, radiu FM, możliwości odtwarzania muzyki przy zamkniętym telefonie, bezprzewodowej technologii Bluetooth Stereo i 1 GB wymiennej pamięci na karcie microSD – obsługa tego urządzenia staje się naprawdę prosta i wygodna, a miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi piosenkami, kiedy tylko chcą.

- MOTORIZ Z6 – przyciągający uwagę rozsuwany telefon z wbudowanym Bluetooth Stereo. Oparty na systemie operacyjnym Linux, MOTORIZR Z6 jest kompatybilny z zasobami Microsoft Windows Media Player. Teraz zabranie muzyki ze sobą jest naprawdę bardzo proste. Dzięki szybkiemu łączu USB 2.0 w ciągu kilku sekund da się zsynchronizować z telefonem piosenki lub całą playlistę. Wymienne karty microSD o rozmiarach aż do 2 GB pozwalają przechować kilkaset plików muzycznych. Dedykowane klawisze do obsługi funkcji muzycznych sprawiają, że zarządzanie muzyczną biblioteką jest bardzo proste. Utwory w stereo można słuchać z bezprzewodowych słuchawek, dzięki zastosowanej w telefonie technologii Bluetooth™ Stereo.

- Słuchawki Motorola Bluetooth Active Headphones S9 z Bluetooth Stereo. Wygodę obsługi zapewnia prosta, stabilna i niezwykle lekka konstrukcja ukryta w tylnej części urządzenia. Dzięki połączeniu ze swoim telefonem za pomocą Bluetooth, użytkownicy mogą słuchać ulubionej muzyki lub prowadzić rozmowy telefoniczne. Podczas rozmowy, muzyka zostaje wyciszona lub zatrzymana, a kiedy się kończy – gra jak przedtem.

- Motorola i Ruckus Wireless zademonstrowały transmisję wideo przez internet, tzw. IPTV. Wykorzystując bezprzewodową sieć w standardzie 802.11g, zaprezentowano wielokanałową transmisję sygnału telewizyjnego przy użyciu Set-top-Boxa IPTV (Internet Protocol Television) – Motorola VIP1720. Podczas demonstracji użyto wprowadzonego na rynek modułu USB Ruckus MediaFlex – zminiaturyzowaną bezprzewodową przystawkę multimedialną, która zapewnia połączenie z domowymi urządzeniami multimedialnymi.

- Aplikacja Yahoo Go! for Mobile debiutuje z telefonami Motoroli. Aplikację (go.yahoo.com) mogą ściągnąć użytkownicy wprowadzonych niedawno modeli MOTORAZR maxx V6 i MOTORAZR V3xx. Nowa wersja popularnej usługi Yahoo! Go for Mobile oparta jest na języku Java. Za pomocą tego programu można łatwo znaleźć potrzebne informacje, sprawdzić mapy, wymieniać się zdjęciami i pozostawać w kontakcie dzięki dostępowi do poczty e-mail i komunikatora Yahoo!.

- Microsoft Corp. – współpraca Motoroli i Microsoft ma maksymalnie uprościć kopiowanie muzyki z komputerów typu PC do telefonów. Teraz użytkownicy w łatwy sposób będą mogli synchronizować muzykę bezpośrednio z oprogramowaniem Windows Media Player, uzyskując jednocześnie dostęp do ponad 200 sklepów muzycznych on-line na całym świecie
Źródło: bn

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~barticom

Moim zdaniem firma Motorola jest najbardziej zaawansowaną firmą, która co roku prezentuje dokonania technologiczne ułatwiające życie. A ich telefony są kompatybilne, niespotykane, oryginalne i pełne profesjonalnego sprzętu i funkcji! Oby tak dalej. Mam już 5 telefon Motoroli i bardzo sobie chwalę wykonanie i funkcjonalność tych aparatów. Jedyny mankament to bateria. Mam nadzieję, że to się zmieni...mój ostatni tel. trzyma już bardzo dobrze tydzień, a nawet dłużej. Pozdrawiam serdecznie

Pokaż cały komentarz !
Polecane
Najnowsze
Popularne

GPW: największe wzrosty i spadki

EFEKT 5,5000 32,9%
STARHEDGE 0,6900 27,8%
REDAN 0,2540 14,4%
REINHOLD 0,2000 -33,3%
POLNORD 3,2700 -16,6%
REINO 1,4400 -11,7%
Akcje: 149 wzrosło, 164 spadło, 70 bez zmian.
Wolumen: 36 443 404 akcji, obrót: 1 308 224 189 zł
Aktualizacja: 2020-01-17 17:04:56