REKLAMA

Nowe car assistance w Allianz Polska

2002-04-25 10:14
publikacja
2002-04-25 10:14
Od maja Allianz Polska zaoferuje nową formę ubezpieczenia car assistance, która bez dodatkowych opłat będzie dołączana do ubezpieczenia autocasco.

W przypadku kradzieży, awarii lub wypadku ubezpieczenie to gwarantuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy kierowcy i pasażerom pojazdu podróżującym zarówno w kraju jak i za granicą.

Standardowe car assistance, oferowane dotąd przez Allianz Polska i zapewniające holowanie, nocleg w hotelu, kontynuację podróży lub powrót do domu, zostało rozszerzone o dostarczenie paliwa na trasę przejazdu, pomoc medyczną po wypadku, łącznie z wizytą lekarza i pielęgniarki w domu pacjenta.

Dodatkowe zdarzenia objęte nowym car assistance to awaria ogumienia, wycieraczek, kłopoty z pasami bezpieczeństwa, zatrzaśnięcie kluczyków. W przypadku ich wystąpienia przedstawiciel Allianz, w celu udzielenia pomocy, przyjedzie do domu kierowcy.

Ponadto, jeśli w skutek wypadku potrzebna jest pomoc prawna, kierowca otrzyma ją w ramach car assistance, a gdy stan zdrowia kierowcy nie pozwala na kontynuację podróży, Allianz zapewni zmiennika.

W przypadku śmierci ubezpieczonego w wyniku wypadku, Allianz zorganizuje i pokryje koszty transportu od miejsca zgonu do miejsca pochówku oraz pokryje koszty pogrzebu.

Ubezpieczenie car assistance dołączane jest bezpłatnie do umów ubezpieczeń autocasco indywidualnych i dealerskich, wkrótce obejmie także floty samochodowe.

Car assistance oferowane jest we współpracy z Elvią – jedną ze spółek Grupy Allianz specjalizującą się w dziedzinie usług assistance.
Źródło:
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki