REKLAMA

Nowa wersja Foto.Reporter.pl

2001-05-25 11:30
publikacja
2001-05-25 11:30

Nowa wersja Foto.Reporter.pl


Foto.Reporter.pl - serwis poświęcony fotografii - został całkowicie przebudowany i wzbogacony o kolejne działy. Nowa, szata graficzna ma być przystosowana do łatwiejszego przeglądania, oceniania oraz wysyłania w postaci elektronicznych kartek pocztowych ponad 2500 fotografii.

Fotografie nadsyłane przez ponad 100 zawodowych fotografów, agencje i amatorów zebrane są w kilkudziesięciu grupach tematycznych. Artykuły, słownik pojęć fotograficznych czy ranking firm z branży pomagają początkującym i zaawansowanym fotografom w pogłębianiu wiedzy. Swoją radą bezpłatnie służą eksperci, a na forum i w dziale ogłoszeń można nie tylko wymienić doświadczenia ale również nawiązać kontakty z firmami czy agencjami. Dostępny jest również katalog literatury fotograficznej i informacje o szkołach o profilu foto.

Każdy kto wysyła kartki elektroniczne może skorzystać z setek gotowych życzeń na każdą okazję lub ponad 3000 cytatów, które można dowolnie przeszukiwać. Uzupełnieniem jest katalog stron WWW o tematyce fotograficznej, kalendarium imienin i nadchodzących rocznic oraz wydarzeń.

Serwis codziennie notuje ponad 10 tysiecy odwiedzin. W ciągu każdego dnia internauci wysyłają z niego kilkaset zdjęć w postaci kartek elektronicznych i oglądanych jest kilka tysięcy fotografii. Niebawem oprócz wersji polskiej, uruchomiona zostanie angielska wersja językowa serwisu.

Foto.Reporter.pl jest częścią działającego od pięciu lat serwisu Reporter.pl. Założycielem serwisu Reporter.pl jest Dariusz Majgier, absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu Śląskiego.

+ BiznesNet: Reporter.pl uruchamia ranking firm fotograficznych
+ BiznesNet: 2000 banerów w katalogu Reportera
+ BiznesNet:Magiczny konkurs dla dzieci w Reporter.pl

+ Reporter.pl
+ Foto.Reporter.pl

opr. Michał Gonczarski
Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki