REKLAMA

Nowa promocja hipotek w ING Banku Śląskim. Stawki nieco w górę

2021-04-19 10:00
publikacja
2021-04-19 10:00
fot. istanbulfotograf / Shutterstock

ING Bank Śląski zaprezentował kolejną edycję promocji kredytu hipotecznego. Nowe stawki są nieco wyższe poprzedniej ofercie. Z finansowania opartego na zmiennej lub stałej stopie będzie można skorzystać do 16 maja.

ING Bank Śląski to jeden z dwóch banków na rynku, które regularnie przygotowują krótkoterminowe promocje kredytów hipotecznych. Od 19 kwietnia trwa kolejna edycja akcji, tym razem pod hasłem „Wiosna na swoim”. Obejmuje produkty ze zmiennym oprocentowaniem i stałą przez 5 lat stawką.

Kredyty hipoteczne w ING dostępne są dla osób, które wniosą co najmniej 20-procentowy wkład własny. Promocyjny cennik obowiązuje do 16 maja 2021 r. W tym czasie należy złożyć kompletny wniosek o finansowanie.

Kwota kredytu hipotecznego objętego promocją musi mieścić się w przedziale od 100 tys. zł do 1,5 mln zł. Klient powinien także posiadać lub założyć przed podpisaniem umowy o finansowanie rachunek osobisty w banku z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie 2 tys. zł. Dodatkowo co najmniej jedna osoba powinna zawrzeć umowę ubezpieczenia indywidualnego za pośrednictwem ING Banku Śląskiego.

W przypadku wyboru oprocentowania zmiennego klienci mają do wyboru dwie wersje produktu:

  • „Łatwy start” – z marżą 2,25 pp. i zerową prowizją,
  • „Lekka rata” – z marżą 2,05 pp. i prowizją 1,5 proc.

W porównaniu z warunkami obowiązującymi do 18 marca stawki są nieco wyższe. W wariancie „Łatwy start” marża jest wyższa o 0,05 pp., a w opcji „Lekka rata” – o 0,06 pp. (przy niezmienionej stawce prowizji).

W przypadku kredytów ze stałą stopą procentową przez 5 lat oprocentowanie na 19 kwietnia wynosi odpowiednio 3,91 proc. w wariancie „Łatwy start” i 3,71 proc. w opcji „Lekka rata” (z prowizją 1,50 proc.).

MK

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Mieszkanie na kredyt

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki