Nowa karta INVEST-BANK MasterCard FIFA 2002

2002-06-13 10:01
publikacja
2002-06-13 10:01

Nowa karta INVEST-BANK MasterCard FIFA 2002

INVEST-BANK SA wprowadził do swojej oferty nową kartę. Karta INVEST-BANK MasterCard FIFA 2002 jest międzynarodową kartą płatniczą systemu Europay. Wydawana jest w limitowanej serii z okazji odbywających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Karta INVEST-BANK Mastercard FIFA 2002 to międzynarodowa karta płatnicza typu charge (karta obciążeniowa), która umożliwia dokonywanie wypłat gotówkowych oraz służy do realizowania płatności w formie bezgotówkowej w punktach handlowo-usługowych, jak również bezgotówkowych transakcji internetowych oraz transakcji typu MOTO. Walutą rozliczeniową transakcji dokonywanych przy użyciu karty Mastercard FIFA 2002 jest złoty polski dla transakcji krajowych, a dla transakcji zagranicznych euro. Karta wydawana jest z rocznym okresem ważności.

Karta funkcjonuje w oparciu o ustalony limit wydatków, który może wynosić od 1.000 zł do dwukrotności średnich wpływów na rachunek, maksymalnie może to być 10.000 zł. Rozliczenie karty dokonywane jest na ostatni dzień miesiąca. Posiadacz karty Mastercard FIFA 2002 otrzymuje comiesięczne bezpłatne zestawienie transakcji, a jeśli sobie tego zażyczy informowany jest o każdej rozliczonej transakcji za pomocą SMS lub/i za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

O wydanie karty ubiegać się mogą posiadacze Invest-Konta MM i Komfort - warunkiem wydania karty jest posiadanie konta od co najmniej 6 miesięcy, wysokość miesięcznych wpływów na rachunek powinna wynosić minimum 1000 zł oraz posiadacze innego pakietu Invest-Konta, którzy spełnią wymienione wyżej warunki i w momencie składania wniosku o kartę, zadeklarują wpływy miesięczne w wysokości 1. 000 zł. Do jednego rachunku mogą zostać wydane maksymalnie dwie karty. Wnioski o wydanie karty można składać do 30 września 2002 roku.

Za wydanie karty posiadaczowi rachunku bank pobierze opłatę w wysokości 45 zł. Taką samą opłatę zapłacimy za wydanie karty osobie upoważnionej przez posiadacza. Prowizja za transakcje bezgotówkowe wynosi 1,00%. Wypłata kartą w bankomacie INVEST-BANKU kosztuje 3%, ale nie mniej niż 4 zł. Za wypłatę z obcego bankomatu zapłacimy 3%, ale nie mniej niż 5 zł (bankomaty krajowe) lub 3% ale nie mniej niż 10 zł (bankomaty zagraniczne).

AR

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki