Nordea Ekstra Profit ponownie w ofercie - jak 6,3% na rocznej lokacie

Bank Nordea ponownie wprowadził do oferty polisę lokacyjną Nordea Ekstra Profit. Jest to produkt oszczędnościowy, który stanowi alternatywę dla lokat terminowych o stałym oprocentowaniu. Pozwala na połączenie zysku z ochroną życia ubezpieczonego, czyli gwarancją bezpieczeństwa finansowego także dla najbliższych.


Nordea Ekstra Profit dedykowana jest klientom poszukującym efektywnych rozwiązań finansowych. Oprocentowanie polisolokaty Nordea Ekstra Profit zawartej na 360 dni wynosi 5,10% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu 6,30% na tradycyjnej lokacie rocznej. W przypadku 180-dniowej polisy, oprocentowanie Nordea Ekstra Profit wynosi 4,54% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu lokaty półrocznej w wysokości 5,60%. Powyższe kalkulacje odnoszą się do lokat o takim samym okresie zapadalności i kapitalizacji odsetek.

Okres ubezpieczenia

360 dni

180 dni

Minimalna składka

5 000 zł

10 000 zł

Oprocentowanie polisy

5,10% p.a. stałe

4,54% p.a. stałe

Świadczenie z umowy ubezpieczenia nie podlega opodatkowaniu podatkiem od zysków kapitałowych zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 4 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, a w przypadku śmierci ubezpieczonego trafia do uposażonych w pełnej wysokości bez względu na okres czasu jaki upłynął od przystąpienia do ubezpieczenia. Produkt dostępny jest dla każdego posiadacza rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nordea Bank Polska S.A. Do ubezpieczenia można przystąpić w dowolnym Oddziale. Szczegółowe informacje o produkcie można znaleźć na stronie www.nordea.pl oraz w Ogólnych Warunkach Grupowego Ubezpieczenia na Życie i Dożycie dla Klientów Nordea Bank Polska S.A. „Nordea Ekstra Profit”./ Nordea Bank Polska
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne