REKLAMA
WAŻNE

Niższe koszty biura z drukarką Ricoh

2008-05-16 12:00
publikacja
2008-05-16 12:00
Firma Ricoh Polska Sp. z o.o. poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowego urządzenia biurowego Aficio™ SP C420DN. Urządzenie zaprojektowano z myślą, by zagwarantować najwyższą wydajność przy niskich kosztach wydruku kolorowego. Urządzenie łączy w sobie łatwość tworzenia wysokiej jakości dokumentów przy zachowaniu wysokiej wydajności, dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania oraz wysokiej prędkości druku.

Urządzenie Aficio™ SP C420DN, przyjazne dla użytkownika w obsłudze, oferuje pełen wachlarz rozwiązań druku kolorowego. Najniższy koszt posiadania urządzenia (TCO) na rynku przekłada się na niski koszt druku. Dodatkowo, wszystkie koszty mogą być monitorowane i zliczane dzięki specjalnemu oprogramowaniu Ricoh.

Szybka drukarka

Wydruki o rozdzielczości 1200 dpi powstają przy prędkości 30 stron na minutę (czarno-biały i kolor), zarówno w trybie druku jednostronnego, jak i dupleksu. Czas nagrzewania wynosi 30 sekund, a pierwszy wydruk gotowy jest w 10 sekund dla druku czarno-białego i 15 sekund dla druku kolorowego. Drukarka obsługuje szeroki zakres formatów papieru od B6 do A4. Istnieje możliwość druku na papierze o grubości do 216 g/m2 dla każdej tacy oraz obsługa papieru o 157g/m2 dla dupleksu.

Drukarka szyfrująca

Dodatkowo Aficio™ SP C420DN wyposażono w najnowocześniejsze systemy ochronne, tj. szyfrowanie danych, zaawansowane funkcje autoryzacji i kontroli dostępu, kasowanie oraz nadpisywanie danych tymczasowych zapisanych na dysku twardym,  zabezpieczenie wydruków przed niechcianym kopiowaniem przez zastosowanie technologii druku znaku wodnego.

Cena, dostępność

Ricoh Aficio™SP C420DN to najnowsza propozycja Ricoh dostępna na rynku polskim w cenie 4320 zł netto. Firma produkuje jeden z najszerszych asortymentów kopiarek, drukarek, skanerów, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych, a także zaawansowane rozwiązania programowe.

KwF
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki