Niskoprofilowa karta graficzna ASUS GT 520

Cicha, bez wentylatorów, idealna do komputerowych zestawów kina domowego. Dzięki innowacyjnej konstrukcji bez wentylatora, GT 520 wydajnie i cicho rozprasza ciepło, oferując przy tym doskonałe osiągi grafiki. 1GB pamięci DDR3 oraz obsługa Microsoft® DirectX®11 sprawiają, że GT 520 bez problemu radzi sobie z najnowszymi multimediami.

Oparta na procesorze graficznym NVIDIA® GeForce® GT 520 karta ASUS GT 520 wyposażona jest w wydajne, specjalnie opracowane radiatory, które zapewniają pasywne chłodzenie, dzięki czemu karta nie wydaje żadnych odgłosów podczas pracy. Taka konstrukcja zapewnia ciche środowisko pracy, a w połączeniu z niskim profilem, karta graficzna doskonale nadaje się do gier komputerowych i innych multimediów przy zastosowaniu komputerów HTPC i centrów multimedialnych.

Rozrywka multimedialna Full HD

Mimo, że GT 520 ma niski profil, wyposażono ją w obsługę DirectX®11, dzięki czemu jest w pełni kompatybilna z technologiami NVIDIA® PhysX® i CUDA™. GT 520 doskonale nadaje się do gier, przyspiesza też montaż filmów i edycję zdjęć. Ciesz się bogatymi możliwościami Internetu dzięki sprzętowemu przyspieszeniu przeglądarek Google Chrome™ i Internet Explorer™ 9. Obraz Full HD 1080p wyświetlany jest szybko i płynnie za pomocą HDMI, natomiast Dual-link DVI umożliwia obsługę największych monitorów o rozdzielczości 2560x1600. Dostępne jest też złącze D-sub.

Skrót

ASUS GT 520 łączy w sobie wysokie osiągi i niski profil, który doskonale nadaje się do komputerów HTPC. Unikalna konstrukcja bez zastosowania wentylatorów zapewnia ciche chłodzenie procesora graficznego NVIDIA® GT 520. Karta posiada 1GB pamięci DDR3 i obsługuje technologię DirectX®11, co pozwala na wyświetlanie gier komputerowych w najwyższych ustawieniach. Ciesz się filmami w jakości Full HD 1080p dzięki portowi HDMI oraz bogatymi możliwościami Internetu dzięki sprzętowemu przyspieszeniu przeglądarek Google Chrome™ i Internet Explorer™ 9.

Złącze Dual-link DVI daje możliwość korzystania z największych monitorów o rozdzielczości do 2560x1600.erka
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne