Nieprzeciętna 2005

16-letnia Aleksandra Staletowicz z Orzesza zdobyła tytuł "Nieprzeciętny 2005", przyznawany przez Bis Polskiego Radia. To nagroda dla młodych ludzi o wyjątkowych osiągnięciach.

Dyrektor Bis Polskiego Radia Kamil Dąbrowa dodaje, że to także wyróżnienie dla osoby, która robi coś dla innych. Wyjaśnia, że program chce nagradzać ludzi o nieprzeciętnych zainteresowaniach, którym nie jest wszystko jedno.

Aleksandra Staletowicz jest aktorką Integracyjnej Gupy Teatralnej "Pomost". W ubiegłym roku zdobyła wyróżnienie za spektakl "Uczta Kozła" na motywach "Dziadów " Adama Mickiewicza. Razem z przyjaciółmi organizuje też inne projekty: teatralne, fotograficzne, muzyczne i taneczne. Biorą w nich udział również osoby niepełnosprawne i podopieczni domu pomocy społecznej.

Do grona finalistów plebiscytu "Nieprzeciętny 2005" zakwalifikowało się 10 osób. Laureata wybrali słuchacze Bis Polskiego Radia.
Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~fanka

Wybór trafny, dziewczyna jest nadzwyczajna.przkład dla młodzieży,że warto robić coś dla innych.Zresztą cała ta grupa z Iwoną Wozniak na czele ,od ośmiu lat z poświęceniem pracuje dla naszego środowiska.Oni wszyscy są nieprzeciętni.

!