REKLAMA

Niedzielski: Niech każdy sobie odpowie, czy hejt należy tolerować

2021-09-23 22:35
publikacja
2021-09-23 22:35
Niedzielski: Niech każdy sobie odpowie, czy hejt należy tolerować
Niedzielski: Niech każdy sobie odpowie, czy hejt należy tolerować
/ Ministerstwo Zdrowia

Tak wyglądają skutki nawoływania do agresji i nienawiści z mównicy sejmowej. Niech każdy sobie odpowie, czy hejt należy tolerować – napisał minister zdrowia Adam Niedzielski na Twitterze w nawiązaniu do tweeta farmaceutki Olgi Sierpniowskiej.

Farmaceutka Olga Sierpniowska zamieściła zdjęcie swojego garażu, na którym ktoś napisał: "Fałszywa pandemia, Niedzielski będziesz wisiał".

"Tak wyglądają skutki nawoływania do agresji i nienawiści z mównicy sejmowej. To była nie tylko groźba bezpośrednia, ale właśnie chęć wywołania reakcji fanatyków. Niech każdy sobie odpowie, czy hejt należy tolerować" – napisał w czwartek na Twitterze minister Adam Niedzielski.

Fotografię z pogróżkami pod adresem Niedzielskiego zamieściła Olga Sierpniowska. "Tak wygląda mój garaż oraz firmowy baner męża. Nie jest to jedyne zniszczenie mienia w okolicy. #wylecznienawiść @a_niedzielski @PolskaPolicja zapraszamy po nagrania z monitoringu" – napisała.

Swoim tweetem minister zdrowia odniósł się też do niedawnych słów Grzegorza Brauna. Poseł Konfederacji w Sejmie mówił o przyszłym "akcie oskarżenia" za działania rządu i resortu zdrowia podczas pandemii COVID-19. Już po tym, gdy skończył się czas jego wypowiedzi i mikrofon został wyłączony, Braun krzyknął w kierunku siedzącego w ławach rządowych Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał!".

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie słów kierowanych przez posła Brauna wobec ministra Niedzielskiego. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło do prokuratury od marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Również szef resortu zdrowia złożył zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.(PAP)

Autor: Agata Zbieg

agz/ joz/

Źródło:PAP
Tematy
​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (20)

dodaj komentarz
3456
Niedzielski nie jest sam , to nie jest tak że podejmuje decyzje takie czy inne bo się żle wyspał , a że jest ministrem zdrowia no to wiadomo .
mararok
Niech każdy sobie odpowie, czy nawoływanie do segregacji, dyskryminacji, wymuszania przyjęcie eksperymentalnych preparatów za których skutki nikt nie bierze odpowiedzialności należy tolerować
xiven
zero sympatii dla pachołka nwo
ehalley
Co to za hasło tolerować czy nie tolerować. Mówienie prawdy lub nazywanie rzeczy po imieniu to dziś hejt. Mam nadzieję, że kolo zostanie rozliczony ze swoich katastrofalnych decyzji bądź (być może) wykonywania rozkazów zza granicy, tak jak każdy szary obywatel jest rozliczany z każdego Co to za hasło tolerować czy nie tolerować. Mówienie prawdy lub nazywanie rzeczy po imieniu to dziś hejt. Mam nadzieję, że kolo zostanie rozliczony ze swoich katastrofalnych decyzji bądź (być może) wykonywania rozkazów zza granicy, tak jak każdy szary obywatel jest rozliczany z każdego przewinienia.
betelgeza2020
Ja osobiście nie toleruję pana Niedzielskiego i jego poczynań, które kosztowały życie i zdrowie mnóstwa Polaków w tym dzieci. Mamy rekordy w nadmiarowych zgonach, mamy rekordy w zamknięciach szpitali i teleporadach, w długości zamkniecia szkół. Same rekordy...Wiec, tak ja osobiście hejt na tego pana toleruję. Facet Ja osobiście nie toleruję pana Niedzielskiego i jego poczynań, które kosztowały życie i zdrowie mnóstwa Polaków w tym dzieci. Mamy rekordy w nadmiarowych zgonach, mamy rekordy w zamknięciach szpitali i teleporadach, w długości zamkniecia szkół. Same rekordy...Wiec, tak ja osobiście hejt na tego pana toleruję. Facet powinien się ze wstydu spalić, a nie snuć opowieści o hejcie.
hfjdj
Najwidoczniej Pana N zabolało to.
betelgeza2020 odpowiada hfjdj
On wyglada na faceta z ego odwrotnie proporcjonalnym do intelektu, podejrzewam że uważa się za superbohatera i nie rozumie dlaczego lud go nie uwielbia.
samsza
Skutki to tysiące "nadmiarowych zgonów"... i każdy niech odpowie czy należy to tolerować.

Przestańcie też ukrywać ile w 2020 było poronień, info, że liczbę podacie za 2 lata to kpina!
3456
to fakt że jak medycy dostaną podwyżki to szopka się zacznie na całego , ale jak się faktycznie zacznie , i ruszy oj to może być ciekawie wtedy ,

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki