REKLAMA

Nie marnuj czasu na głuche telefony

2011-05-31 16:00
publikacja
2011-05-31 16:00
Spółka pkt.pl we współpracy z firmą adaffix wprowadziła na polski rynek mobilną aplikację No 1 Caller LookUp.

Oprogramowanie pozwala w szybki sposób odszukać i nawiązać połączenie telefoniczne z wybraną firmą, bez konieczności tracenia czasu na „głuche telefony”. W przypadku braku odpowiedzi ze strony odbiorcy, aplikacja automatycznie sugeruje połączenie z kolejnym przedsiębiorcą, oferującym usługi tego samego typu. Rozwiązanie przeznaczone jest dla użytkowników smartfonów pracujących na systemach operacyjnych Android, Nokia Symbian oraz BlackBerry.

Aplikacja No 1 Caller LookUp oferuje dostęp do bazy adresowej pkt.pl, obejmującej ponad 2 mln firm i instytucji mieszących się na terenie całej Polski. Dzięki temu, za pośrednictwem oprogramowania adaffix, klienci mogą szybko odnaleźć i skontaktować się z najbliższym punktem usługowym, bez względu na miejsce, w którym się znajdą.

Alikację No 1 Caller LookUp wyposażono w dwie główne funkcje: „AutoSuggest” oraz „Caller Lookup”.

  • Dzięki funkcji „AutoSuggest” użytkownik może szybko nawiązać połączenie telefoniczne z wybraną firmą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony odbiorcy, aplikacja automatycznie sugeruje numery telefonów innych lokalnych przedsiębiorstw, oferujących usługi tego samego typu. Aby połączyć się z kolejną firmą, wystarczy nacisnąć jedną z ikon. Dane kontaktowe wybranego usługodawcy można również dodać do listy kontaktów w telefonie użytkownika.
  • Funkcja „CallerLookup” umożliwia z kolei identyfikację rozmówców biznesowych, nieuwzględnionych w liście kontaktów użytkownika. W przypadku połączeń przychodzących na ekranie automatycznie wyświetlana jest nazwa firmy, do której należy dany numer telefonu. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w łatwy sposób zidentyfikować rozmówcę, również w przypadku połączeń nieodebranych. Aby oddzwonić lub dodać dane rozmówcy do listy kontaktowej, wystarczy wcisnąć odpowiednią ikonę.

Dodatkowo aplikacja No 1 Caller LookUp oferuje funkcje blokowania połączeń, synchronizacji kontaktów oraz funkcję Facebook ID umożliwiającą w momencie połączenia wyświetlanie na ekranie telefonu zdjęcia oraz aktualnego statusu znajomych z Facebooka.

Aby zwiększyć wygodę użytkowników, No 1 Caller LookUp funkcjonuje w tle, równolegle z innymi programami, tak więc nie wymaga każdorazowego uruchamiania. Rozwiązanie przeznaczone jest dla smartfonów pracujących na systemach operacyjnych Android, Nokia Symbian oraz BlackBerry.

Aplikację No 1 Caller LookUp można bezpłatnie pobrać ze stron:

  • www.adaffix.com
  • Android Market: https://market.android.com/details?id=com.adaffix.android&feature=search_result
  • BlackBerry Appworld: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/4401
  • OVI (Nokia): http://store.ovi.com/content/2587Robert Kamiński
Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki