Newsletter Inwestora – PAŹDZIERNIK 2016

Kolportaż newslettera firmowego to kolejny krok jaki podejmujemy w budowaniu trwałych relacji z akcjonariatem indywidualnym. Chcemy aby mieli Państwo łatwy dostęp do informacji z życia spółki – nie tylko tych których publikowanie nakazują nam normy prawne, ale również tych które przybliżają Państwu jak Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. funkcjonuje na co dzień. Chcemy informować o małych i większych sukcesach spółki, dobrych relacjach biznesowych z naszymi kontrahentami, naszych nowych produktach i projektach oraz wszystkich innych wydarzeniach z codziennego życia spółki.

W październiku świetne wieści o rozwoju napłynęły z dwóch spółek Grupy: Focus Hotels poinformowała o umowie gwarantującej otwarcie w Sopocie kolejnego obiektu sieci, marka EKOzakupy.pl otworzyła zaś kolejny sklep stacjonarny – w warszawskim Wilanowie. Spółka MODULO Parkingi oraz CDI z sukcesem zaprezentowały się na branżowych targach, zyskując uznanie dla oferowanych przez siebie produktów. Swoją aktywnością chwali się również Fundacja Rumak, która w ramach trzeciej edycji programu stypendialnego, przyznała kolejne stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

O tych i o innych wydarzeniach towarzyszących Grupie Kapitałowej IMMOBILE w październiku przeczytać można w newsletterze spółki:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.