NetMarkets dla Alima-Gerber

NetMarkets dla Alima-Gerber


1 maja w Sieci pod adresem Gerber.pl ukazał się portal internetowy skierowany do rodziców małych dzieci (do 3. roku życia). Portal jest sponsorowany przez firmę Alima-Gerber SA, producenta m.in. żywności i akcesoriów dla dzieci.

Na stronach Gerber.pl można zapoznać się z ilustrowanymi, wyczerpującymi opisami wyrobów Alimy-Gerber SA, klarownie uszeregowanych w obszernym katalogu produktowym. Rodzice mogą poczytać szereg artykułów o tematyce żywieniowej. Publikacje pogrupowane są w działy i kategorie wiekowe, adekwatne do cyklu życia dziecka - skierowane zatem do kobiet w ciąży, matek noworodków, niemowląt i małych dzieci.

Nad poprawnością merytoryczną publikacji czuwają zewnętrzni eksperci współpracujący z Alimą-Gerber, czyli pediatrzy i specjaliści z zakresu żywienia człowieka. Obecnie są to trzy osoby. Są one gotowe odpowiadać na pytania zadawane przez gości serwisu w kąciku eksperta i na forum dyskusyjnym.

Oprócz zdrowego odżywiania, fora dyskusyjne obejmują tematyką również spędzanie wolnego czasu z dzieckiem, dolegliwości i choroby wieku dziecięcego, modę dziecięcą oraz akcesoria dla matek i dzieci. Forum jest dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal został w całości przygotowany przez Agencję Komunikacji Internetowej NetMarkets. Agencja opracowała oprawę graficzną portalu, przygotowała jego zaplecze technologiczne (serwer wirtualny, platforma programowa), oprogramowała serwis, jak również zajęła się opracowaniem zawartości merytorycznej portalu (artykuły i publikacje, identyfikacja i zaproszenie do współpracy ekspertów zewnętrznych).

Prace nad rozbudową serwisu wciąż trwają. Jak twierdzi Leszek Nowak, prezes NetMarkets, serwis nie osiągnął jeszcze nawet 1/4 z zamierzonej objętości treści merytorycznych i funkcjonalności. Serwis będzie z pewnością rozbudowywany do końca obecnego roku, a prawdopodobnie będzie rozwijany w kolejnych latach.

+ Gerber.pl
+ NetMarkets
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.