REKLAMA

Nasza ankieta: czas inwestycji

2000-12-11 15:20
publikacja
2000-12-11 15:20

Nasza ankieta: czas inwestycji

To było wyjątkowo krótkie, ale bardzo cenne badanie. W ciągu zaledwie 2 dni roboczych w ankiecie nt. kupowania prezentów wzięło udział 29 osób tj. najwięcej jak dotychczas w takim czasie.
Nasi użytkownicy, jak na inwestorów przystało, to w większości ludzie zasobni i w okresie przed świętami Bożego Narodzenia nie cierpią na niedobór środków, wywołany zwiększonymi wydatkami na zakup prezentów - taki jest ogólny wynik ankiety. Ponad 2/3 głosujących zdecydowanie przyczynia się do wzrostu obrotów handlu detalicznego w tym okresie, czasami kupując jednak tylko symboliczne upominki.
Do mniejszości należą natomiast przeciwnicy zwyczaju obdarowywania: zaledwie 14 proc. Użytkowników przyznaje, że nie poddaje się ogólnoświatowej "histerii" i prawdopodobnie woli przeznaczyć wolne środki na kolejne inwestycje. I tu nasze następne pytanie w nieustającej sondzie: jaką drogą najczęściej dokonujesz zleceń - bezpośrednio w biurze, przez telefon czy też poprzez Sieć. Zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie.
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki