Wynajmij wyspę na Filipinach za 240 zł na dzień

Domek w Karkonoszach - 90 zł za noc, na Mazurach - 190 zł za noc, a tymczasem na Filipinach można wynająć taki za około 40 zł za dobę od osoby. Co prawda standardem przypomina schroniska w PTTK, ale wygrywa lokalizacją. Jest jedyny na małej wysepce. 

Na jeziorze Lumot na Filipinach znajduje się maleńka prywatna wyspa. Stoi na niej domek z dwoma pokojami (w każdym z nich znajduje się podwójne łóżko), spartańską kuchnią i łazienką. Spokojnie, jak zapewnia mama dwójki chłopców, która wynajmuje ten "raj na ziemi", może w nim wypoczywać nawet 10 osób, gdyż gospodyni zapewnia dodatkowe materace. Zgadza się także na rozbicie namiotów. 

Dla wygodnych mankament może stanowić "łazienka", choć to huczna nazwa dla wychodka i zewnętrznego prysznica. I kwestia ograniczenia prądu, który jest dostarczany przez generator. 

Otoczenie za to rekompensuje wszystkie niewygody. Wysepka wydaje się niemal rajska z licznymi palmami, nieskazitelnymi plażami, tylko do naszej dyspozycji, dostępnym dla gości grillem i owocami jedzonymi prosto z drzewa. 

Cena tygodnia na prywatnej wyspie wynosi około 1800 zł, co w przeliczeniu na 6 osób daje około 40 zł na dzień. Rezerwacji można dokonać poprzez stronę airbnb.co.uk. Nawet po doliczeniu przelotu na Filipiny (ceny zaczynają się od 700 zł) oraz obsługę łodzią na jeziorze i tak cena wypada atrakcyjnie na tle... polskiej krainy jezior. 

aw

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
4 23 szymon_xyz

Czyli tak... 930 zł za tydzień w Karkonoszach, 1630 zł za Mazury (doliczyłem po 300 zł na paliwo na dojazd) lub 1800+4200 (optymistycznie założę, że te 700zł na os. przelot to w obie strony) czyli 6000 zł. za Filipiny. Oczywiście plus ileś tam, bo na tę wyspę trzeba jeszcze dopłynąć (domyślam się, że lotniska nie posiada). Całość dla 6 os. pewnie dobije do 10.000zł. Rzeczywiście na jedno wychodzi czy Filipiny czy Mazury... Coraz "lepsi" ekonomiści na tym Bankierze ;-)

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 37 ertom

700zł lot na Filipiny? Poproszę "autora" o namiar na taka cenę

! Odpowiedz
4 3 marianpazdzioch

W jedną stronę

https://www.kiwi.com/us/search/results/germany/ninoy-aquino-international-manila-philippines/anytime/anytime?sortBy=price

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne