REKLAMA

Najpopularniejsze miejsca na majowy weekend

2009-04-30 20:07
publikacja
2009-04-30 20:07

Tegoroczny majowy weekend gwarantuje trzy dni wolne od pracy. W sam raz, by odwiedzić jedno z polskich lub europejskich miast.

Serwis Nokaut.pl, korzystając z danych z wyszukiwań i rezerwacji hotelowych, sporządził zestawienie miast najchętniej odwiedzanych w czasie długiego weekendu majowego. Wniosek pierwszy: wielu Polaków chce spędzić ten czas w luksusie, wybierając na miejsce wypoczynku hotele o wysokim standardzie.

Spośród turystów planujących spędzić początek maja w Polsce zdecydowana większość wybiera Warszawę (aż 25 proc. krajowych rezerwacji). Na drugim miejscu znalazł się Kraków (14 proc) , a trzeci jest Wrocław, który nieznacznie wyprzedza pod względem liczby hotelowych rezerwacji Zakopane.Wielu Polaków zdecydowało się spędzić „majówkę” za granicą. Najchętniej odwiedzanym zagranicznym miastem jest Paryż, w którym użytkownicy Nokaut.pl zarezerwowali sześciokrotnie więcej miejsc hotelowych niż w Warszawie. Na drugim miejscu znalazła się Barcelona, która pod względem rezerwacji znacznie wyprzedziła trzeci na liście Londyn.

źródło: Nokaut.pl
Źródło:bn

Do pobrania

warszawajpgwarszawajpg
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki