REKLAMA

Przedsiębiorcy mogą zyskać nawet 1000 zł na darmowym koncie walutowym

2020-10-01 06:00, akt.2020-10-01 13:50
publikacja
2020-10-01 06:00
aktualizacja
2020-10-01 13:50
fot. muchomoros / Shutterstock

Przedsiębiorcy, którzy potrzebują darmowego rachunku walutowego do rozliczeń zagranicznych zarobią nawet tysiąc złotych w promocjach oferowanych przez banki.

Darmowe konto firmowe i bezpłatny rachunek pomocniczy w walucie obcej to za mało? Bank kuszą przedsiębiorców dodatkowymi premiami za aktywności m.in. comiesięczne wykonanie przelewu do ZUS czy US, transakcje bezgotówkowe oraz zawarcie umowy na terminal płatniczy.

Ranking najtańszych kont firmowych Bankier.pl z największymi premiami - październik 2020r.
  Nazwa banku Nazwa rachunku Opłata za prowadzenie konta  Opłata za prowadzenie konta pomocniczego walutowego Suma bonusów z wykonywanie aktywności
1. Bank Pekao  1000 zł premii dla firm z Kontem Przekorzystne Biznes - II edycja 0 zł

0 zł 1 000 zł
2. Santander Bank Polska Konto Firmowe Godne Polecenia (promocja) 0 zł

0 zł 900 zł
3. Bank Millennium Konto firmowe z premią do 500 zł 0 zł

0 zł * 500 zł
4. Nest Bank BIZnest Konto 0 zł

0 zł 400 zł
5. Envelo Bank EnveloKonto Firmowe 0 zł

0 zł 200 zł
6. Alior Bank iKonto Biznes 0 zł

8 zł 1 700 zł
* 0 zł dla rezydentów
Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie informacji udostępnionych przez banki, stan na 30.09 porównywarki produktów finansowych www.bankier.pl/smart

W październikowym zestawieniu sprawdzamy, które banki mają najlepszą ofertę dla klienta potrzebującego rachunku pomocniczego prowadzonego w walucie obcej oraz chcącego „zarobić” na założeniu konta. Sześć banków z lipcowego rankingu, oprócz darmowego konta bankowego oferuje premie za wykonywanie określonych aktywności. Wśród nich sprawdziliśmy, w których bankach przedsiębiorca otrzyma darmowy rachunek pomocniczy w walucie obcej.

Bank Pekao „1000 zł premii dla firm”

Na pierwszym miejscu w rankingu kont dla przedsiębiorców prowadzących rozrachunki z zagranicą jest Bank Pekao. Klienci banku mogą liczyć na darmowe prowadzenie rachunku bankowego przez 12 miesięcy oraz bezpłatne konto pomocnicze walutowe.

Dodatkowo w ramach promocji „1000 zł premii dla firm” nowi klienci banku - osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą mogą zarobić 1000 zł za prowadzenie konta, jeżeli wykonają premiowane aktywności. 300 zł można zyskać za otworzenie Konta Przekorzystne Biznes i spełnienie następujących warunków:

  • 1 przelew do ZUS (min. 100 zł) miesięcznie w trzech dowolnych miesiącach,
  • realizację co najmniej jednej płatności kartą Mastercard, na kwotę minimum 50 zł,

  • realizację minimum jednego przelewu (na kwotę co najmniej 200 złotych) przez aplikację mobilną PeoPey.

Kolejna aktywność premiowana przez Bank Pekao dotyczy zawarcia umowy o terminal płatniczy. Bank nagradza premią w wysokości 200 zł klientów posiadających Konto Przekorzystne Biznes, którzy muszą przez kolejne 3 miesiące po zawarciu umowy przyjmą na terminalu płatności na kwotę min. 500 zł w każdym miesiącu. Premia nie jest dostępna dla osób prowadzących kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, działające w branży turystycznej oraz zajmujące się produkcją lub sprzedażą broni palnej.

Trzecią nagradzaną czynnością jest realizacja transakcji w kantorze walutowym. W celu otrzymania nagrody w wysokości 200 zł, przedsiębiorca musi w ciągu 3 miesięcy wykonywać transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami na kwotę min. 20 tys. zł. 

300 zł w Pekao przedsiębiorcy posiadający Konto Przekorzystne Biznes otrzymają za zawarcie umowy o kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową. Jednorazowa nagroda przyznawana jest klientom za skorzystanie z oferty pożyczkowej lub kredytowej (z zabezpieczeniem gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI), bądź też zawarcie umowy o kartę kredytową Mastercard, na kwotę co najmniej 20 000 złotych (w okresie do 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy o Konto Przekorzystne Biznes).

Łącznie przedsiębiorcy otwierający Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao mogą zarobić 1000 zł przy bezpłatnym korzystaniu z rachunku bieżącego oraz pomocniczego prowadzonego w walucie obcej. Promocja ważna jest do 31 grudnia.

Santander Bank Polska – 900 zł zwrotu dla przedsiębiorców

Santander Bank Polska oferuje przedsiębiorcom darmowy rachunek bankowy i pomocniczy w walucie obcej oraz zwrot do 900 zł na Koncie Firmowym Godnym Polecenia. W ramach „Promocji dla przedsiębiorców IV” osoby, które otworzą konto mogą otrzymać maksymalnie 150 zł miesięcznego zwrotu środków za transakcje wykonane kartą w ciągu pierwszych 6 miesięcy od otworzenia konta.

Premia oferowana przez Santander Bank Polska odpowiada 3 proc. wysokości płatności bezgotówkowych i wypłacana jest pod warunkiem, że przedsiębiorca wykonał przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego na kwotę co najmniej 200 zł. Promocja ważna jest do 30 września.

Bank Millennium „500 zł na dobry początek”

Na trzecim miejscu znalazł się Bank Millennium, który oferuje darmowe konto firmowe oraz rachunek pomocniczy walutowy. Dodatkowo przedsiębiorca w ramach promocji „500 zł na dobry początek” może zyskać premię w wysokości 500 zł. Bank wypłaci nagrodę w wysokości 200 zł klientom posiadającym Konto Mój Biznes, którzy w trzech kolejnych miesiącach:

  • wykonają m.in. 1 przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł,
  • utrzymają miesięczne wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł.

Dodatkowo posiadacze konta firmowego w Banku Millennium otrzymają otrzyma jednorazową premię w wysokości 300 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy. Warunkiem otrzymania nagrody jest zapewnienie wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł na terminalu. Promocja trwa do 29 października.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Bankowość dla firm

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki