Najbliższy weekend pełen bankowych przerw

Spora grupa banków zapowiada przerwy techniczne i modernizacyjne na najbliższy weekend. Utrudnienia w dostępie do usług czekają m.in. klientów PKO BP, mBanku i Banku Millennium.

W niedzielę 17 marca od godz. 00:00 do godz. 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO” - informuje PKO Bank Polski. Działanie aplikacji IKO zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów, płatności w sklepach stacjonarnych oraz realizacji płatności w sklepach internetowych za pomocą BLIK. Wszystkie karty będą w tym czasie obsługiwane bez zakłóceń.

(fot. lucadp / YAY Foto)

Podobne trudności czekają klientów marki Inteligo. W niedzielę 17 marca od godz. 00:00 do godz. 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego Inteligo oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z Inteligo”. W tym czasie wszystkie karty będą obsługiwane bez zakłóceń, a aplikacja IKO będzie miała ograniczone funkcje, tak jak dla klientów PKO BP.

W sobotę 16 marca przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych planuje ING Bank Śląski. W godzinach 08:00-16:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Klienci mBanku w nocy z piątku na sobotę (z 16 na 17 marca), w godzinach 01:30–07:00 nie będą mogli składać wniosków. W tym czasie normalnie funkcjonować będą karty płatnicze, bankowość internetowa i mobilna.

W związku z prowadzonymi pracami serwisowymi w niedzielę w nocy 17 marca od godz. 01:00 do 03:00 niedostępne będą usługi elektroniczne Banku Millennium: Millenet, aplikacja mobilna, płatności kartami i BLIKIEM.

15.03 (piątek) od godziny 20:30 do 16.03 (sobota) do godziny 18:00, nastąpi przerwa w dostępie do usług bankowości internetowej Banku Pocztowego. W tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą realizowane. Infolinia będzie dostępna tylko w trybie informacyjnym. Takie same ograniczenia czekają klientów obsługiwanych pod marką EnveloBank.

MK

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 snupi24

To jak z milenium ?

! Odpowiedz
0 0 snupi24

Milenium tez????

! Odpowiedz
0 2 forfun

credit agricole też coś robi w tym czasie

! Odpowiedz