Nagrodzone drukarki dla biznesu

Prestiżowe wyróżnienia otrzymały urządzenia wielofunkcyjne Ricoh. Nagradzano – niezawodność oraz niskie koszty wytworzenia kopii. Nagrody BLI 2009 w segmencie urządzeń wielofunkcyjnych otrzymały urządzenia Aficio. I tak MPC5000 nagrodzono za niezawodność  dając tytuł "Reliability Certified" zaś drugą nagrodę "środowiskową" otrzymało urządzenie Aficio MP C2550, uzyskując tytuł "Environmental performance".

Certyfikator

Buyers Laboratory (BLI) jest niezależnym, wiarygodnym ośrodkiem, który od ponad 40 lat specjalizuje się w przeprowadzaniu testów różnorodnych urządzeń biurowych. Zajmuje się również monitorowaniem rynku urządzeń biurowych przeznaczonych dla firm. Nagrody przyznawane są produktom, które uzyskały najwyższe noty w specjalistycznych 2-miesięcznych testach BLI, w których badany jest szereg kluczowych parametrów użytkowania, takich jak niezawodność, łatwość obsługi, jakość obrazu, produktywność, energooszczędność i inne. Co miesiąc BLI publikuje szczegółowe raporty z testów przeprowadzanych w swoich laboratoriach.

Aficio MP C5000

Urządzenie Aficio MP C5000 charakteryzuje się wysoką prędkością wydruku: 50 stron/minutę w trybie czarno-białym oraz 50 stron/minutę w kolorze. Pozwala uzyskać  najwyższej jakości wydruki, w jak najkrótszym czasie i po jak najniższych kosztach. Pełna funkcjonalność, wielozadaniowość, dodatkowe możliwości druku w kolorze, zaawansowane funkcje faksu oraz skanowania, a także łatwość obsługi przez użytkowników – wszystko to zostało docenione w testach BLI. Właściwa prędkość wydruku i wszechstronne możliwości obróbki końcowej pozwalają na uzyskanie profesjonalnie wyglądających wydruków.

Aficio MP C2550

Ricoh Aficio MP C2550 zostało wyróżnione przede wszystkim za energooszczędność i niskie koszty, wysoką wydajność w trybie jednostronnym i dwustronnym, niską emisję hałasu i dobrą produktywność przy wykorzystaniu 30%, 50%, 100% papieru z recyklingu. Urządzenie MP C2550 pozwala na skanowanie, kopiowanie, drukowanie, dystrybucję oraz obróbkę końcową i faksowanie (opcjonalnie) dokumentów. Urządzenie drukuje (w rozdzielczości 1200 dpi) materiały kolorowe i monochromatyczne z prędkością, odpowiednio 20 i 25 stron na minutę jednostronnie i w dupleksie. Na pierwszy wydruk monochromatyczny czekamy mniej niż 6,5 sekundy, w pełnym kolorze natomiast poniżej 9,5 sekundy. Akceptowany typ papieru od A3 do A6, od gramatury 52g/m2 z tacy ręcznej do 256 g/m2 ze standardowych kaset lub tacy ręcznej.

A. Romber

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne