REKLAMA

Na początku września PiS przedstawi nową ofensywę programową

2020-07-29 09:16
publikacja
2020-07-29 09:16
fot. Tomasz Adamowicz / FORUM

Na początku września, oprócz tego co jest związane z funkcjonowaniem rządu i z dalszym działaniem Zjednoczonej Prawicy i umową koalicyjną, będziemy też przedstawiać założenia programowe, nową ofensywę programową - mówił w środę szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Sobolewski podczas rozmowy w TVP1 w kontekście ostatnich wyborów prezydenckich został zapytany o to, jaki PiS ma plan na dotarcie do wyborców z dużych miast. Polityk odparł, że wyniki wyborów są analizowane. "Chcemy z tego wyciągnąć wnioski, tak aby za trzy lata mieć skwitowane nasze rządzenie z wynikiem pozytywnym także u mieszkańców dużych miast" - mówił.

"Na początku września będziemy ogłaszać - oprócz tego, co jest związane z funkcjonowaniem rządu, oprócz tego, co związane jest z dalszym działaniem Zjednoczonej Prawicy i umową koalicyjną - będziemy też przedstawiać założenia programowe, nową ofensywę programową" - zapowiedział Sobolewski.

Odnosząc się do negocjowanej obecnie nowej umowy koalicyjnej w ramach Zjednoczonej Prawicy oraz planowanych zmian w rządzie Sobolewski stwierdził, że "wszystko, co w tej kwestii pojawi się w sierpniu, to będzie fake news". "Prawdziwej informacji możemy oczekiwać na początku września" – podkreślił Sobolewski.

Polityk odniósł się też do doniesień dotyczących podziału Mazowsza. Przyznał, że trwają w tej chwili prace nad projektem. "Natomiast kiedy on będzie publicznie dostępny i kiedy zostanie wniesiony do laski marszałkowskiej (...), to jeszcze przed nami decyzja" - zaznaczył.

rbk/ godl/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki