2,3300 zł
1,30% 0,0300 zł
NTT System SA (NTT)

Otrzymanie przez NTT System S.A. Wyniku Kontroli od Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 19 / 2018
Data sporządzenia: 2018-07-05
Skrócona nazwa emitenta
NTT SYSTEM S.A.
Temat
Otrzymanie przez NTT System S.A. Wyniku Kontroli od Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd NTT System S.A. (dalej „Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym wpłynął do Spółki Wynik Kontroli wydany w dniu 29.06.2018 r. przez Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie (dalej „Naczelnik”), który kończy postępowanie kontrolne w przedmiocie podatku od towarów i usług za poszczególne okresy rozliczeniowe od stycznia do lutego 2013 r.

Zakresem kontroli objęto: Rzetelność deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowość obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za poszczególne okresy rozliczeniowe od stycznia do lutego 2013 r.

O postępowaniu kontrolnym dotyczącym rzetelności deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowość obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za poszczególne okresy rozliczeniowe od stycznia do lutego 2013 r. Emitent informował w publikowanych wcześniej raportach okresowych.

Na podstawie art. 24 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy z dnia 28 września 1991 r. o kontroli skarbowej (Dz. U. z 2016 r., poz. 720 ze zm.), w zw. z art. 202 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 listopada 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1948 ze zm.) i art. 31 ust. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o kontroli skarbowej, w otrzymanym, w dniu dzisiejszym Wyniku Kontroli przedstawiono ustalenia i wnioski z przeprowadzonego postępowania kontrolnego.

W wyniku czynności przeprowadzonych w ramach postępowania kontrolnego w oparciu o zgromadzoną dokumentację nie stwierdzono nieprawidłowości w badanym zakresie. Stwierdzono, iż Spółka dochowała należytej staranności w realizowanych transakcjach. Z treści Wyniku Kontroli wynika, że Naczelnik uznał, że w trybie art. 86 ust. 1 i 2 ustawy o podatku od towarów i usług brak jest podstaw do odmowy prawa obniżenia kwoty podatku należnego o podatek naliczony wykazany w fakturach zakupu. Wynik Kontroli nie rodzi konsekwencji finansowych dla Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-07-05 Tadeusz Kurek Prezes Zarządu Tadeusz Kurek
2018-07-05 Jacek Kozubowski Wiceprezes Zarządu Jacek Kozubowski
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.