7,6000 zł
2,70% 0,2000 zł
Novavis S.A. (NVV)

Podpisanie Exclusive Cooperation Agreement z North China Power Engineering Co., Ltd.

Zarząd Spółki Novavis S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 14 września 2015 roku odbyła się kolejna tura rozmów i negocjacji z North China Power Engineering Co., Ltd. („NCPE”), która jest częścią China Power Engineering Consulting Group z siedzibą w Pekinie, Chiny, zarejestrowaną zgodnie z prawem chińskim w rejestrze pod numerem: 100000000010727 (10-9).

Spotkanie odbyło się w oparciu o Memorandum Of Understanding, o podpisaniu którego Zarząd Spółki informował raportem bieżącym numer RB 63/2013 z dnia 3 grudnia 2014 roku pod tytułem „Podpisanie Memorandum z North China Power Engineering Co., Ltd.”.

Podczas rozmów Prezes Zarządu Novavis S.A. Pan Wojciech Żak wraz z Wiceprezesem NCPE Panem Gu You podpisali Exclusive Cooperation Agreement. Na podstawie niniejszej umowy Emitent zobowiązany jest do podjęcia negocjacji w sprawie utworzenia joint venture ze wskazanym przez NCPE chińskim inwestorem branżowym, którego czterech przedstawicieli brało udział w spotkaniu. W momencie podpisania wiążącego porozumienia inwestycyjnego NCPE gwarantuje sobie prawo bycia wykonawcą generalnym (EPC) farmy fotowoltaicznej o mocy 100 MW w Rudzie Śląskiej oraz pozostałych inwestycji fotowoltaicznych znajdujących się w portfelu Emitenta.

Podpisana w dniu 14 września 2015 roku umowa dodatkowo zaostrza zasady poufności między firmami prowadzącymi rozmowy na temat projektu HALEMBA PV oraz pozostałych inwestycji fotowoltaicznych Spółki. W związku z powyższym wszelkie dalsze informacje będą przekazywane jedynie komunikatami bieżącymi oraz okresowymi zgodnie z Załącznikiem Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu".

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu"
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

Brak wydarzeń
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.