0,2570 zł
-1,53% -0,0040 zł
No Gravity Games SA (NGG)

Zawarcie umowy o wydanie gry Emitenta na urządzenia wirtualnej rzeczywistości

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2020
Data sporządzenia: 2020-04-01
Skrócona nazwa emitenta
NO GRAVITY GAMES S.A.
Temat
Zawarcie umowy o wydanie gry Emitenta na urządzenia wirtualnej rzeczywistości
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”, „Licencjodawca”) informuje, że w dniu 1 kwietnia 2020 roku Emitent zawarł umowę z PunkPirates sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie („Licencjobiorca”) o wydanie gry Inner Voices („Gra”) na urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR). Na podstawie umowy Licencjodawca zobowiązał się do przygotowania (portowania) Gry na VR a licencjobiorca zobowiązał się do wydania Gry na urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR). Gra ma być dostępna na platformach Oculus Store, Steam oraz Viveport, pod tytułem „Escape Room VR: Inner Voices”.

Zgodnie z postanowieniami umowy Gra zostanie wydana na platformach wirtualnej rzeczywistości w terminie do dnia 30 czerwca 2020 roku, a wszystkie koszty związane z wydaniem Gry ponosić będzie Licencjobiorca.

Zgodnie z postanowieniami umowy Emitentowi przysługuje wynagrodzenie (1) stałe, w wysokości 60.000 zł netto, płatne przed wydaniem Gry oraz (2) zmienne, stanowiące część przychodów z tytułu dystrybucji gry na urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR).

Emitent wskazuje, że zawarcie umowy stanowi przejaw zapowiedzianego przez Emitenta dążenia do maksymalnego wykorzystania potencjału sprzedażowego gier wchodzących w skład portfolio Emitenta oraz wydłużenia w czasie okresu przez jaki gry te generują przychody dla Emitenta. Emitent zwraca uwagę, że przychody przysługujące z tytułu umowy nie były wcześniej uwzględniane w planie finansowym Emitenta. Przychody te (część stała wynagrodzenia) wpłyną na wyniki już II kwartału roku 2020 (część stała wynagrodzenia). Emitent nie wyklucza możliwości zawarcia umów o wydanie kolejnych gier z portfolio Emitenta na urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR).

Inner Voices to pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami horroru osadzona w krainie inspirowanej mroczną twórczością H.P. Lovecrafta, E.A Poe i S. Kinga. Dzięki rozwiązywaniu zagadek logicznych o różnych stopniach trudności, gracz stopniowo poznaje historię Johna Blake’a. Gra została wydana w maju 2017 roku w wersji na komputery PC i sprzedała się w ponad 6 tys. egzemplarzy.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-04-01 Aleksander Sierżęga Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.