REKLAMA
RANKING

NEUCA: Powołanie Członków Zarządu

2022-11-15 19:26
publikacja
2022-11-15 19:26
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 29 / 2022
Data sporządzenia: 2022-11-15
Skrócona nazwa emitenta
NEUCA
Temat
Powołanie Członków Zarządu
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd NEUCA S.A. („Spółka”) informuje, iż Rada Nadzorcza Spółki powołała z dniem 15 listopada 2022r. w skład Zarządu Spółki:
- pana Daniela Wojtkiewicza, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu,
- pana Romana Dudzika, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu,
- panią Julitę Czyżewską, powierzając jej funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Pan Daniel Wojtkiewicz uzyskał tytuł inżyniera Zarządzania Organizacją Gospodarczą na Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy i magistra Metod Ilościowych i Informatyki w Zarządzaniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz dyplom EMBA w Szkole Głównej Menedżerskiej w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w branżach: farmaceutycznej, reklamowej, biuroserwisowej oraz budowlanej. Z rynkiem farmaceutycznym związany od 2003 roku, a z Grupą Kapitałową NEUCA od 2010r., początkowo odpowiedzialny za szkolenie handlowców. W marcu 2011 r powołany na członka zarządu Galenica-Panax Sp. z o.o.. Od września 2011 r pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Centralnego Sprzedaży w Segmencie Nowoczesnym, a od 2015 Dyrektora Pionu Sprzedaży.

Pan Roman Dudzik ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Absolwent programu European MBA Bradford University. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii biznesowych, transformacji organizacji, restrukturyzacji oraz w zarządzaniu programami i projektami transformacyjnymi. Wiedzę ekspercką zdobywał w firmach: TETA SA, Grupa Prokom, Grupa Orange, a także w Grupie Energa, Kompanii Piwowarskiej SA oraz w Grupie Pfleiderer, pełniąc w tych organizacjach funkcje: prezesa zarządu, przewodniczącego rady nadzorczej, doradcy i pełnomocnika zarządu, członka rad programowych i komitetów sterujących, dyrektora programów transformacyjnych. W Grupie NEUCA od 2016 roku na stanowisku Dyrektora Pionu IT i Zarządzania Danymi. Tworzy strategie biznesowe, zarządza programami i projektami wprowadzającymi kompleksowe zmiany organizacyjne i technologiczne.

Pani Julita Czyżewska ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami oraz zintegrowanych systemów informatycznych w Szkole Głównej Handlowej, a także MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów i Erasmus University. Absolwentka programów The Innovative Health Care Leader na Stanford University Graduate School of Business i Innovation and Transformation in Health Care w ramach Kaiser Permanente International. Karierę zawodową rozpoczęła w 2000 roku w Grupie PZU, w której m.in. zbudowała i zarządzała siecią medyczną PZU Zdrowie, przeprowadziła transformację obszarów produktów i likwidacji szkód. Jednocześnie pełniła funkcję przewodniczącej Komisji Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych w Polskiej Izbie Ubezpieczeń. W 2020 roku dla Grupy Generali stworzyła strategię rozwoju obszaru zdrowia. W 2021 roku pracowała dla funduszu inwestycyjnego, zarządzając spółką HomeDoctor. Do Grupy NEUCA dołączyła na początku 2022 roku jako Dyrektor ds. Ubezpieczeń i Usług Medycznych. Odpowiedzialna za rozwój i zarządzanie obszarem pacjenta, m.in. za sprzedaż produktów i usług zdrowotnych, opiekę zdrowotną nad pacjentem, marketing pacjencki, transformację cyfrową.

Zgodnie z oświadczeniami przekazanymi przez Daniela Wojtkiewicza, Romana Dudzika i Julitę Czyżewską, nie prowadzą oni w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, nie uczestniczą w spółce konkurencyjnej jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członkowie organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczą w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członkowie jej organu. Ponadto, zgodnie z oświadczeniami nowo powołanych Członków Zarządu, nie figurują oni w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy KRS.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-11-15 Piotr Sucharski Prezes Zarządu
2022-11-15 Grzegorz Dzik Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Teraz BMW iX xDrive40 już za 3700 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Teraz BMW iX xDrive40 już za 3700 PLN netto/mies. w ofercie BMW Comfort Lease.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki