REKLAMA
CHCESZ ZACZĄĆ INWESTOWAĆ?

NESTMEDIC S.A.: Przystąpienie do procesu certyfikacji FDA

2022-08-04 19:19
publikacja
2022-08-04 19:19
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2022
Data sporządzenia: 2022-08-04
Skrócona nazwa emitenta
NESTMEDIC S.A.
Temat
Przystąpienie do procesu certyfikacji FDA
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Nestmedic S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka") informuje o formalnym rozpoczęciu przez Emitenta procesu certyfikacji PregnaOne System, na który składa się urządzenie Pregnabit Pro oraz platforma Pregnabit Cloud („PregnaOne System”) na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki („USA”) przed amerykańską Agencją Żywności i Leków (ang. Food and Drug Administration) (“FDA”) na skutek złożenia przez Emitenta w dniu 3 sierpnia 2022 roku wstępnego zgłoszenia (ang. Pre-Submission) do FDA.

Pozyskanie certyfikatu FDA jest kolejnym z wyzwań stojących aktualnie przed Spółką. Certyfikat FDA umożliwi Emitentowi rozpoczęcie sprzedaży PregnaOne System w USA, które jest jednym z największych rynków zbytu urządzeń medycznych na świecie, a tym samym umożliwi Spółce dalszy dynamiczny rozwój, w tym pozyskanie nowych kontrahentów i inwestorów oraz osiągnięcie zakładanych przez Spółkę celów.


Zarząd Spółki będzie informował o dalszych postępach procesu certyfikacji FDA w odrębnych raportach bieżących.

Emitent uznał powyższą informację za informację poufną, ponieważ dotyczy ona rozwoju kluczowego produktu Emitenta, co z kolei może mieć wpływ na przyszłą sytuację przychodową Emitenta i grupy kapitałowej Emitenta. Z tego względu, informacja ta w opinii Zarządu spełnia kryteria informacji poufnej w rozumieniu Art. 17 ust. 1 MAR.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-08-04 Jacek Gnich Prezes Zarządu
2022-08-04 Krzysztof Andrijew Członek Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki