REKLAMA

NBP: polska gospodarka ma solidne fundamenty

2016-06-24 12:54
publikacja
2016-06-24 12:54

Narodowy Bank Polski uspokaja w sprawie wpływu Brexitu na polską gospodarkę. W opublikowanym komunikacie poinformowano, że bank centralny na bieżąco monitoruje sytuację na rynkach finansowych po brytyjskim referendum.

/ fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

NBP zapewnia, że polska gospodarka ma solidne fundamenty makroekonomiczne, a jej tempo wzrostu należy do najwyższych w Unii Europejskiej. Przedstawiciele banku spodziewają się, że po okresie podwyższonej zmienności na rynkach, silne podstawy naszej gospodarki będą coraz bardziej dostrzegane przez inwestorów.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Arkadiusz Augustyniak/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Marek
Nie ma polskiej gospodarki, jest tylko gospodarka zagraniczna (niemiecka) na terenie Polski. Według mnie fundamentami gospodarki są firmy których nazwa rozpoznawana jest poza granicami kraju z którego się wywodzą i z nim są kojarzone. Tragedią jest że tak duży i "liczący się" kraj na świecie nie ma takiej marki...
~Beret_Moherski
Jak to solidne fundamenty??? Przecież niezależny audyt wykonany przez rzad PiS wykazał liczne niedociągnięcia powstałe w wyniku dyletanckiej polityki ekonomicznej prowadzonej przez wszystkie poprzednie rządy. Przecież cały (wszech)świat się dziwuje, jak to możliwe, że Polska się trzyma kupy i do tego ma jakieś wzrosty,Jak to solidne fundamenty??? Przecież niezależny audyt wykonany przez rzad PiS wykazał liczne niedociągnięcia powstałe w wyniku dyletanckiej polityki ekonomicznej prowadzonej przez wszystkie poprzednie rządy. Przecież cały (wszech)świat się dziwuje, jak to możliwe, że Polska się trzyma kupy i do tego ma jakieś wzrosty, które na domiar złego są duże!

To na pewno jakiś spisek i oszustwo!

Powiązane: Brexit

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki