REKLAMA

Morawiecki spotkał się w Davos z szefową YouTube'a

2020-01-22 14:15
publikacja
2020-01-22 14:15
Morawiecki spotkał się w Davos z szefową YouTube'a
Morawiecki spotkał się w Davos z szefową YouTube'a
/ Facebook

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w szwajcarskim Davos z szefową YouTube'a Suzan Wojcicki - poinformował w środę szef rządu. Dodał: "Suzan jest moją daleką kuzynką z serca Świętokrzyskiego".

"Polaków można spotkać wszędzie. Chyba wszyscy w Polsce wiedzą co to jest YouTube, ale pewnie nie wszyscy wiedzieli, że jego szefową jest Suzan Wójcicki. Na pewno Was zaskoczę, ale Suzan jest moją daleką kuzynką z serca Świętokrzyskiego" – czytamy w środowym wpisie na Facebooku premiera Morawieckiego.

Szef rządu dodał, że jej rodzina mieszkała w Piotrowicach. "A moja rodzina w Nawarzycach i znały się świetnie. Te relacje potwierdziliśmy już na wielu przykładach. Spotkaliśmy się właśnie w #Davos. I wszystkich serdecznie pozdrawiamy" - napisał.

Premier uczestniczy w Forum Ekonomicznym w szwajcarskim Davos, które rozpoczęło się we wtorek i potrwa do piątku. Spotkania Światowego Forum Ekonomicznego (Annual Meetings) co roku gromadzą w jednym miejscu głowy państw, rządów i największych przedstawicielami światowego biznesu. (PAP)

autor: Magdalena Jarco

maja/ amac/

Źródło:PAP
Tematy
Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać 300 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
pazdzioch_indastries
Skoro Duda jest żydem, Morawiecki jest żydem(razem ze swą koleżanką) to zastanawiam się kogo by wybrali w sytuacji w której musieli by wybrać? Żydów czy Polaków?
silvio_gesell
A skąd pomysł, że Duda jest Żydem. Tak z ciekawości pytam, bo przecież nie jest. W mediach ci tak wmówili?
pazdzioch_indastries odpowiada silvio_gesell
Aż takie zaległości masz?Ostatnio powątpiewał w swoją krew na spotkania ze społ. żydowską.Nie trudno znaleźć film i artykuły.

Powiązane: Światowe Forum Ekonomiczne w Davos

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki