REKLAMA
GIEŁDA

Morawiecki: Dwa lata temu rozpoczęła się moja przygoda z Facebookiem i Instagramem

2021-08-06 07:53
publikacja
2021-08-06 07:53
Morawiecki: Dwa lata temu rozpoczęła się moja przygoda z Facebookiem i Instagramem
Morawiecki: Dwa lata temu rozpoczęła się moja przygoda z Facebookiem i Instagramem
fot. Mateusz Włodarczyk / / FORUM

Dokładnie dwa lata temu rozpoczęła się moja przygoda z Facebookiem i Instagramem - poinformował w czwartek premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu podziękował też wszystkim obserwującym za aktywność i dodał, że ceni opinie - również te niezwykle krytyczne.

"Facebook przypomniał mi, że dokładnie 2 lata temu rozpoczęła się moja przygoda z tym portalem i Instagramem. Jak wciągające, pożyteczne, ale i niebezpieczne potrafią być media społecznościowe, przekonujemy się wszyscy codziennie. We współczesnej polityce to narzędzie niezbędne - powszechnością dostępu i szybkością reakcji bije na głowę wszystkie inne media" - napisał premier we wpisie na Facebooku.

Dodał, że według jednego z najnowszych badań Facebook stanowi główne źródło informacji dla ponad 36 proc. internautów. "Czy to dobrze? Ocenę pozostawiam komentującym. Nie istniałoby ono jednak bez zaangażowanych użytkowników, dlatego wszystkim, a jest tu Was już blisko 250 000, bardzo dziękuję za aktywność" - napisał.

Podkreślił również, że każdy ma prawo do własnego zdania, zaś wolność słowa "to wartość fundamentalna i niezbędna dla prawidłowo funkcjonującej demokracji, a forma jego wyrażania i kultura słowa świadczą o komentatorze".

"Dlatego cenię opinie, również te niezwykle krytyczne, które się tu pojawiają, choć często nie mam zbyt wiele czasu, by je przeglądać. Możecie być jednak pewni, że internet i prowadzone tu dyskusje to dla mnie bardzo ważne źródło inspiracji w codziennej pracy i służbie Polsce" - zaznaczył premier.

Szef rządu dodał, że "jako podsumowanie" zamieszcza jedno z pierwszych zdjęć, które zamieścił w mediach społecznościowych. "Lata mijają - ale wiele się nie zmieniło. Może poza wielkością ekranów w telefonach i moimi okularami..." - napisał. (PAP)

autor: Marcin Chomiuk

mchom/ lena/

Źródło:PAP
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
eagleeye
Czy ktoś ma "nie halo" aby takie info na poważnym portalu biznesowym umieszczał.

Bo ja świętuje kolejną rocznice nie posiadania żadnego z tych portali.

I powiem wam żyję ;-)

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki