Moda i Uroda w Wirtualnym Sklepie

Moda i Uroda w Wirtualnym Sklepie


Od 23 lipca Sklep Wirtualnej Polski SA poszerza swoją ofertę o dział Moda i Uroda. Już niedługo w Sklepie Wirtualnej Polski klient będzie mógł ubrać się "od stóp do głów". Na razie, w nowym dziale Moda i Uroda można kupić bieliznę damską i męską oraz perfumy.

W dziale "Moda i Uroda" zastosowano nowe oprogramowanie, które ułatwi klientom wybór produktu. Można przeglądać towary zaczynając od małego zdjęcia i przechodzić do powiększenia, uwidaczniającego wszystkie szczegóły. W tym dziale już wkrótce będzie możliwość wyboru rozmiaru i koloru przez klienta.

"Otwierając nowy dział wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy niejednokrotnie sygnalizowali nam chęć zakupu odzieży przez Internet" - mówi Cezary Szczekocki, prezes zarządu Sklepu Wirtualnej Polski SA. "W dziale "Moda i Uroda" klient może zamówić tylko towar, który na pewno jest dostępny, ponieważ każdy krok kupującego jest kontrolowany przez system pokazujący tylko produkty akurat dostępne".

Docelowo, zaletą działu "Moda i Uroda" mają być szczegółowe opisy z radami, jak prać i czyścić produkty, w jaki sposób dobrać rozmiar ubrania, a także słowniczek składu tkanin. Gwarancją jakości ma być obecność znanych i lubianych marek. W dziale mają znaleźć się kosmetyki do ciała, eleganckie ubrania, a dla aktywnych odpowiednia odzież i sprzęt turystyczny.

"Moda i Uroda" to dziesiąty dział Sklepu Wirtualnej Polski. Sklep istnieje od 1998 roku, jest w pełni zintegrowany z serwisami Wirtualnej Polski. Od początku czerwca w Sklepie Wirtualnej Polski można wykupić reklamę.

+ BiznesNet: Wakacyjna Wirtualna
+ BiznesNet: Grupowe zakupy w WP
+ BiznesNet: Kampania Wirtualnej Polski

+ Wirtualny Sklep

opr. Michał Gonczarski
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.