Mobilne Przedsiębiorstwo 2011 - przewodnik

Sybase wydało pierwszy przewodnik Mobilne Przedsiębiorstwo 2011. Publikacja zawiera strategiczne porady, praktyczne wskazówki oraz historie sukcesów, napisane przez czołowych dostawców rozwiązań mobilnych. Przewodnik adresowany jest do wyższego kierownictwa i szefów działów informatycznych. Zawiera on informacje o najnowszych trendach w zarządzaniu urządzeniami mobilnymi i rozwoju aplikacji na platformy takie jak iOS, RIM i Android, a także na coraz popularniejsze smartfony i tablety.

Artykuły do przewodnika napisali eksperci z Accenture, Google, Motorola, Orange, RIM, Samsung, Verizon, Yankee Group, Enterprise Mobility Forum, jak również z Sybase i SAP. Publikacja zawiera  ponad 30 analiz i prognoz opracowanych przez: Gartner, Forrester Research, Yankee, Evans Data, Frost & Sullivan, CIO Strategy Forum, Computerworld i Kelton Research. Sybase Enterprise Mobility Guide to cenne źródło informacji dla osób poszukujących najlepszych praktycznych wskazówek pomocnych przy podejmowaniu decyzji w zakresie stosowania urządzeń i aplikacji mobilnych w swoich organizacjach. 

„Ogromna popularność smartfonów oraz tabletów widoczna jest dziś także w przedsiębiorstwach. Ten stan rzeczy wymusza na działach IT implementację rozwiązań mobilnych wewnątrz ich organizacji. Sybase od wielu lat utrzymuje pozycję lidera na rynku rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw. Nasze doświadczenie powstało w oparciu o współpracę z wieloma partnerami i użytkownikami na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką wartość stanowi wiedza przekazywana przez liderów branży informatycznej. Ta świadomość była dla nas impulsem do stworzenia Enterprise Mobility Guide” - powiedział Euan MacAra, Dyrektor Regionalny w Sybase Products Poland

  • Według niedawnego badania przeprowadzonego przez Kelton Research 90% ankietowanych szefów IT planuje wdrożenie nowych aplikacji mobilnych a niemal połowa jest przekonana, że zarządzanie mobilnymi aplikacjami będzie na czele ich listy priorytetów. W rezultacie rozwiązania mobilne, zarówno  hostowane jak i wdrażane bezpośrednio u klientów, wspierane przez platformę aplikacji mobilnych dla przedsiębiorstw są wartościowymi rozwiązaniami, na które przedsiębiorstwa powinny zwrócić szczególną uwagę w roku 2011.


Cezary Tchorek-Helm/Sybase

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne