Młodzi stawiają na samozatrudnienie

- Wszyscy pracujemy przede wszystkim dla pieniędzy, ale pracujemy też dla atmosfery, dla satysfakcji. Wielu pracowników będzie godziło się na gorsze uposażenia, niższe pieniądze w zamian za to, że w pracy panuje fajna atmosfera - mówi  mec. Daniel Reck, kancelaria adwokacka Duraj&Reck, z którym rozmawiamy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Jak dodaje, ważne dla zatrudnionych, nawet bardziej niż same pieniądze, jest praca w fajnym zespole z elastycznym czasem pracy.

- Wielu pracowników, ale też współpracowników woli pracować w modelu B2B, woli być pracodawcą samym dla siebie - wyjaśnia  mec. Daniel Reck, kancelaria adwokacka Duraj&Reck, z którym rozmawiamy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
4 8 bt5

Polacy mają tendencję do podejmowania pracy w której nie ma nic oprócz fajnej atmosfery. W Niemczech spotkałem łebków co robili w januszexie w delegacji poniżej niemieckiej płacy minimalnej ale sobie chwalili fajną atmosferę w pracy. I się chwalili jaką wypasioną furą jeździ szef.

! Odpowiedz
5 4 spokoziomek

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Polacy pracujący w Niemczech nie są reprezentatywną próbą Polaków pracujących, ponieważ większość Polaków pracuje w Polsce.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne