Mikołaj kupuje w Internecie

Mikołaj kupuje w Internecie

Jak co roku brakuje Ci pomysłów na prezenty Świąteczne, a na myśl o kolejkach i tłoku w sklepach cierpnie skóra? Z pomocą przyjdzie Internet i nasze Świąteczne Centrum Prezentów.

Wraz z ośmioma renomowanymi sklepami internetowymi wybraliśmy najciekawsze propozycje prezentowe z kilkunastu kategorii produktowych, takich jak książki, filmy, muzyka, elektronika, odzież i bielizna, dom i ogród, komputery, fotografia, czy militaria. Aby ułatwić znalezienie właściwego podarunku, propozycje prezentów zostały dodatkowo pogrupowane wg kryterium "dla Niej", "dla Niego" oraz "dla Dziecka".

http://centrumprezentow.pl/bankier.jpg
Do współpracy przy tworzeniu oferty Świątecznego Centrum Prezentów zaprosiliśmy rozpoznawalne i sprawdzone polskie sklepy internetowe. Są wśród nich EMPiK.com, bonprix.pl, e-cyfrowe.pl, firmowe sklepy Apple i HP, bron.pl, mSklep.pl (internetowe oblicze sieci mPunkt) oraz fide.pl. Taki dobór partnerów gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność dobrych zakupów, na co dużą uwagę zwracają klieńci wirtualnych sklepów.

Zakupy w sieci stają się już nie tylko popularne, ale przede wszystkim modne. Ich atutem jest wygoda, oszczędność czasu i atrakcyjne ceny. Rosnące bezpieczeństwo dokonywania transakcji online i szeroki wachlarz form płatności przekonują coraz większą liczbę internautów do skorzystania z oferty wirtualnych sklepów. Według szacunków IAB Polska już teraz co trzeci polski internauta robi zakupy w sieci, a wartość handlu online w 2006 roku powinna sięgnąć 4,15 mld zl.

Zapraszamy do Świątecznego Centrum Prezentów >>
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% IX 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% IX 2019

Znajdź profil