Microsoft zmienia logo

Po raz pierwszy od 25 lat koncern Microsoft zmienia swoje logo. Charakterystyczne, pofalowane kwadraty, będące dotychczasowym emblematem firmy, zostaną zastąpione przez 4 proste kwadraty, składające się na jedną większą figurę. Dodatkowo logotyp "Microsoft" nie będzie już zawierał pochylonych liter.

Jeff Hansen z Microsoft powiedział, że obecność czterokolorowych kwadratów, z nowym napisem "Microsoft" ma wedle zamysłu twórców zaznaczyć dorobek firmy, ale także kierunek na przyszłość - nowość i odświeżenie.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/AFP/adweek.com/dj
Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~hgf

nie jestem pewien czy o powiewie nowości oraz odświerzeniu firmy decyduje neznaczna zmiana logo.
raczej dział marketingu chce sie wykazać albo ktoś kasę skosić bo innego wytłumaczenia nie widzę. marke buduje się przez lata również poprzez rozpoznawany wszędzie znak towarowy a nie się go zmienia.
u nas także tak to tłumaczą niszcząc rozpoznawane - cpn, lot, pzu itp itd. po co - chyba maja za dużo kasy

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~MrJ

Nikt Tobie nic nie karze. Zawsze mozesz sobie kupic iMaca i uzywac iOS, czy tez przerzucic sie na linuxa ;) tak jak nikt nie karze Tobie bys przesiadal sie z trabanta do volkswagena

! Odpowiedz
0 0 ~Mariola

jemu jego charakter każe. Zawodowy narzekacz.
Chyba jest z pisu.

! Odpowiedz
0 0 ~autor

no jak nie karze, przeciez nawet sterwoników juz nie robią do xp. nie wspomnę o serwisie itp. czyli jednak musze zmienić bo ze starym xp nie pociągnę długo.
linuxy są ponizej godności. mało elastyczne i nie przystosowane do multimediów (nawet jak xp więc nie wkręcaj że nie muszę bo win ma monopol na oprogramowanie bo reszta to szit - nawet gier nie sprzedają tych najlepszych na linuxy - nie wspomnę o akcjeleratorach i directx ach które tę grafikę na najwyższym poziomie wspomagają). a microsoft wymaga wymiany i robi wszystko żeby to ludzie robili.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~autor

łał czyżby? ja proponuję coś na symbol kajdanek albo kraty celi więziennej bo jako uzytkownik komputera czuję się jak więzień :D któremu rozkazują wymianę win na win8 (beznadziejstwo tragedia).

!
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil