REKLAMA

Mennica Polska ma zamówienie z NBP na 82,27 mln zł

2020-10-12 16:24
publikacja
2020-10-12 16:24
Mennica Polska ma zamówienie z NBP na 82,27 mln zł
Mennica Polska ma zamówienie z NBP na 82,27 mln zł
fot. Grzegorz Kawecki / / Puls Biznesu

Mennica Polska otrzymała roczne zbiorcze zamówienie Narodowego Banku Polskiego na produkcję i dostawę w roku 2021 monet powszechnego obiegu o wartości 82,27 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Płatność z tytułu realizacji zamówienia następować będzie sukcesywnie, w ciągu 14 dni, po dostawie przez Mennicę Polską do Narodowego Banku Polskiego poszczególnych partii zamówionych monet. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (8)

dodaj komentarz
karbinadel
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego Polska - jeden z największych na świecie producentów srebra - nie bije srebrnych monet bulionowych.
sauk
Dokładnie. Z naszego srebra biją filharmoniki...
abcx
A co tu jest do rozumienia, nie wolno i tyle, jak się podejmuje nie dozwolone działania to na początku objawia się to "niepraworządnością" a potem mogą być bardziej dosadne działania...
masekrut555
Bo Polska to spółka notowana na giełdzie amerykańskiej. Tu nie ma żadnej niepodległości ani nikt nie będzie dbał o Twój interes. Tu się liczy tylko interes globalnych korpo
jes
Ponieważ lepsza przebitka jest na monetach kolekcjonerskich. Bulionówki srebrne słabo schodzą - pomijając ostatni rok - to nigdy nie był wielki biznes.
zops odpowiada abcx
Nie. No jak? O to są te Tytusy. Bywa i krew w żyłach gdy mowa o hitlerowskich obozach zagłady. Lepszego durnia nie masz ponad Niemca. h t t p : / / wells24 . c o m
jacek-19 odpowiada sauk
Filcharmoniki (austryjackie) sa ze zlota. Jest to pierwsza w Europie złota moneta będąca prawnym środkiem płatniczym wykonana ze szczerego, 24-karatowego złota i pierwsza o nominale wyrażonym w euro.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki