Magiczny konkurs dla dzieci w Reporter.pl

Magiczny konkurs dla dzieci w Reporter.pl


Internetowy serwis dla dzieci Reporter - Junior oraz nowy magazyn dla najmłodszych CD Junior ogłosiły konkurs literacki dla dzieci i młodzieży do lat 15.

Aby wziąć udział w Magicznym Konkursie należy odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe oraz napisać opowiadanie na dowolny temat, w którym znajdzie się "czarodziejski" przedmiot lub miejsce. Opowiadanie można "uatrakcyjnić" np. ilustracjami, napisać w formie książeczki itp.

20 najciekawszych opowiadań trafi do Galerii Konkursowej serwisu Reporter - Junior, a ich autorzy otrzymają w nagrodę gry komputerowe, ufundowane przez wydawcę CD Juniora.

Internetowy serwis dla dzieci Reporter - Junior - http://junior.reporter.pl został uruchomiony 1 czerwca 2000 roku. Składa się z kilkunastu działów, podzielonych na 3 główne kategorie - Informacje (Świat, Przyroda, Książki, Sport i Ale Historia!); Rozrywka (Humor, Galeria Prac, Quizy, Kartki Elektroniczne i Dyskusja) oraz Komputery i Internet (Programy, Gry, Nie Bądź Lamą, Mam Pytanie, Strony WWW i Twój Komputer). W serwisie znajduje się także katalog stron WWW przyjaznych dzieciom, najciekawszym spośród nich serwis przyznaje wyróżnienia - W Sam Raz Dla Ciebie. Poza "dorosłą" redakcją w rozbudowie serwisu biorą udział także dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

+ www.reporter.pl/junior/konkurs/magiczny/

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.