1,9600 zł
0,26% 0,0050 zł
MZN Property SA (MZN)

Zakończenie postępowania przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – spełnienie się warunku wezwania ogłoszonego przez Ringier Axel Springer Media AG do sprzedaży akcji Emitenta

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2020
Data sporządzenia: 2020-04-07
Skrócona nazwa emitenta
MZN PROPERTY S.A.
Temat
Zakończenie postępowania przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – spełnienie się warunku wezwania ogłoszonego przez Ringier Axel Springer Media AG do sprzedaży akcji Emitenta
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd MZN Property S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 7 kwietnia 2020 r. powziął informację o zakończeniu postępowania przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie z wniosku Ringier Axel Springer Media AG z siedzibą w Zurychu, Szwajcaria; Jarosława Święcickiego; Dariusza Piszczatowskiego; Wondelay Investments Ltd z siedzibą w Nikozji, Cypr; Alterium Holding sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie; Sui Generis Investments Ltd z siedzibą w Larnace, Cypr („Zawiadamiający”), zgłoszonego w dniu 3 marca 2020 r. ("Wniosek"), w związku z wezwaniem ogłoszonym dnia 26 lutego 2020 r. przez Ringier Axel Springer Media AG z siedzibą w Zurychu do sprzedaży 100% akcji Emitenta („Wezwanie”) oraz planowaną konsolidacją działalności Grupy Emitenta i działalności Gratka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
W dniu 3 kwietnia 2020 r. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na podstawie art. 95 ust. 1 punkt 1 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów („Ustawa”), zgodnie z wnioskiem Zawiadamiających zwrócił zgłoszenie zamiaru koncentracji z uwagi na fakt, że zostały spełnione przesłanki wyłączające obowiązek zgłoszenia zamiaru koncentracji Prezesowi Urzędu.

Powyższe oznacza, że został spełniony warunek prawny, określony w punkcie 29 Wezwania, polegający na stwierdzeniu przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że transakcja nabycia akcji Emitenta przez Ringier Axel Springer Media AG w ramach Wezwania, nie prowadzi do powstania koncentracji objętej zakresem Ustawy.
Oznacza to, że spełnił się ostatni z warunków Wezwania, o których mowa w punkcie 30 Wezwania.

Osoby reprezentujące spółkę:
Jarosław Święcicki - Prezes Zarządu
Sławomir Topczewski - Wiceprezes Zarządu

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-04-07 Jarosław Święcicki Prezes Zarządu
2020-04-07 Sławomir Topczewski Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.