71,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
Movie Games SA (MOV)

Podpisanie listu intencyjnego przez Emitenta

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2020
Data sporządzenia: 2020-03-27
Skrócona nazwa emitenta
MOVIE GAMES S.A.
Temat
Podpisanie listu intencyjnego przez Emitenta
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:

Zarząd Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie ( „Emitent”, „Spółka”) informuje o podpisaniu przez Emitenta oraz INC S.A. listu intencyjnego w zakresie nawiązania ścisłej współpracy na polskim rynku kapitałowym oraz wejściu Emitenta na rynek kapitałowy rumuński.
Celem podpisania listu intencyjnego jest wykorzystanie przez Emitenta doświadczenia i kompetencji INC S.A. wraz z jej podmiotami powiązanymi przy realizacji wspólnej strategii rozwoju. W ramach realizacji współpracy INC S.A. będzie podmiotem pierwszego wyboru dla Emitenta oraz spółek z nim powiązanych w zakresie realizacji procesu pozyskiwania kapitału oraz upubliczniania na rynku polskim i rumuńskim. INC S.A. jako jedyna polska firma, posiadająca licencję AD Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie, wprowadziła na ten rynek emitentów, a także przeprowadziła kilka ofert sprzedaży akcji, zaś powiązany z INC S.A.- Dom Maklerski INC S.A. planuje wystąpienie o notyfikację działalności maklerskiej na terenie Rumunii.
Spółka jako jeden z najbardziej wiodących w Polsce podmiotów produkujących i wydających gry wideo, posiadający m.in. dziesięć niezależnych zespołów produkcyjnych, podjęła decyzję o wejściu przy pomocy INC S.A. w nowy obszar działalności podstawowej i rozpoczęła pracę nad stworzeniem czołowego producenta gier wideo w Rumunii. Dodatkowo Emitent zakłada, że podpisanie listu intencyjnego oraz nawiązanie współpracy z INC S.A. pozwoli podmiotom z grupy Emitenta skorzystać z wiedzy i doświadczenia INC S.A. przy wsparciu jego spółek: Pixel Crow Sp. z o.o. oraz Drago Entertainment Sp. z o.o. w przeprowadzeniu procesu zmierzającego do upubliczniania tych podmiotów na alternatywnym systemie obrotu NewConnect, co pozwoli pozyskać dodatkowy kapitał na rozwój dalszych projektów.
List intencyjny nie powoduje żadnych zobowiązań finansowych dla Emitenta, natomiast jego zawarcie może być korzystne dla obu stron, dla INC S.A. z uwagi na nawiązanie współpracy z Emitentem jako podmiotem dysponującym licznym portfolio projektów z branży gier komputerowych, zaś dla Emitenta i podmiotów z nim powiązanych będzie stanowiło rozpoczęcie procesu upubliczniania podmiotów z branży gier komputerowych w obrocie zorganizowanym i pozyskiwania kapitału w drodze ofert prywatnych i publicznych przeprowadzanych za pośrednictwem Domu Maklerskiego INC S.A. zarówno na rynku polskim jak i rumuńskim.
List intencyjny stanowi wyraz woli podjęcia współpracy pomiędzy Emitentem a INC S.A., przy czym szczegółowe zasady i sposób realizacji poszczególnych wspólnych działań, o których mowa powyżej, ustalane zostaną w odrębnie zawieranych umowach.MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-27 Mateusz Wcześniak Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.