0,79 zł
-1,25% -0,01 zł
Mostostal Zabrze S.A. (MSZ)

MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING SA podpisanie umowy ze Strabag Polska Sp. z o.o.

Raport bieżący 70/2002 Zarząd Mostostal Zabrze - Holding S.A.(Emitent) informuje, że 14 czerwca br. Emitent podpisał z firmą Strabag Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie występującą w charakterze lidera konsorcjum Strabag - Kirchner umowę na wykonanie trzech obiektów mostowych w ciągu autostrady A4 na odcinku Gliwice Sosnica-Ruda Śląska Wirek.

Wartość umowy: 6.990.774,4 EURO (co stanowi równowartość 26.483.848 PLN) Termin rozpoczęcia prac: 17.06.2002 Termin zakończenia prac: 28.10.2003 Fakturowanie: miesięczne na podstawie zaawansowania prac Zabezpieczenie dobrego wykonania prac: gwarancja bankowa na 10% wartości kontraktu Kary umowne: nielimitowane; 0,5% wartości kontraktu za każdy dzień opóźnienia naliczane w przypadku opóźnienia dłuższego niż 7 dni.

Zapłata kar umownych nie wyłącza uprawnień do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych przekraczających wysokość tych kar. Kryterium uznania powyższej umowy za znaczącą wynika z faktu, iż wartość przedmiotu umowy przekracza 10% wartości kapitałów własnych Emitenta.

kom emitent abs/zdz

Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Kalendarium

Brak wydarzeń
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl